Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet elfogadható áron...

Hol lehet elfogadható áron kismama fürdőruhát venni Budapesten?

Figyelt kérdés
Kismama boltokban (pl. Brendon) 10 felett kezdődik, ennyit sajnálok érte kiadni. Vatera, teszvesz nehézkes, mer tnincs próba... A kinais tankinikkel meg az a bajom, hogy nem A vonalúak, és felcsúszik a pocakomon.... :)
2011. jún. 2. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne...
2011. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem nem volt olyanom, hanem sima bikinim. Az elsővel félidősen votam tengernél, mondjuk is volt hasam, másodikkal meg korébban. De már leáttam bikinben nagy pocakos nőt is, szerintem teljesen rendben van.
2011. jún. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

előző


[link]


[link]

(bár ez nem olcsó)

2011. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is bikinit hordtam? Vagy ez olyan durva?
2011. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2011. jún. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én februárban kerestem ezerrel kismam tankinit (pocak napvédelme miatt nem akartam bikinit felvenni), itthon reménytelen volt venni... Az Anita tankinik irreálisan drágák voltak és nem is volt választék ;( egyet sikerült az ebayen venni, a másikat a figleaves.com-on vettem, mindkettő tök jó lett, a normál fürdőruhaméretemet rendeltem, mert a mellem nem lett nagyobb terhesen.
2011. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem jó a sima bikini, mert már van egy fiam, és sajnos a terhesség alatt nagyon csíkos lett a hasam, ami most, hogy nő a pocakom megint, ezért még csúnyább... Asszem kénytelen leszek rááldozni azt a 10 ezret, csak irreálisnak tartom....
2011. jún. 5. 20:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia!Én ugyanezzel a problémával küzdök,ma próbálgattam a Tescoban,1600 és cirka 6000 ezer között vannak a tankinik,nem rosszak,csak a cickóim miatt nem jöttek be,és hiszed vagy nem,fél órával ezután egy 4600 forintosat meg is vettem magán a strandon.Na ezt nem hittem volna.Remélem segítettem.
2011. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
c&a ban vettem olyan 6ezer korul tankinit, de van egy bikinim ami jo meg ram azt is szoktam hordani felvaltva
2011. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A tankini teljesen megfelel nekem, most vettem a Kik-ben a 2 részt kb. 300 Ft-ért. Ez nem csúszik fel, és nagyon szépek vannak.
2011. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!