Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten és környékén hol...

Budapesten és környékén hol van elfogadható áron nyílászáró szaküzlet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia,


Nem tudom Cegléd még megfelelő lenne-e. Mi most vettünk a Bautrans tüzépen műanyag nyílászárókat.


1db 8 üveges Boszporusz műanyag bejárati ajtó 87.000Ft

[link]


2db Bukó-nyíló ablak 101x124 38.750Ft/db


2db két szárnyú (1oldalt bukó-nyíló, másik oldalt csak nyíló) 157x121 55.150Ft/db


Az ablakok fajtája: Hevestherm Jubileum 80, itt van róla részletes információ:

[link]


Az ablakokra külső tokos, műanyag kombi (lehúzható szúnyoghálós) redőnyt is kértünk 64.607Ft/4db


A redőnyök miatt számolni kell még toktoldót az ablakok mellé, valamint új műanyag párkányt is vettünk. Ezek össz ára 56.846Ft


Tehát összesen 396.253Ft volt.


Most olyan akciójuk van, hogy a náluk vásárolt nyílászárókat ingyen beszerelik. Ilyenkor tényleg csak beszerelik, ha egyéb plusz dolog is kell, pl vakolat javítás, az már feláras.


Maximálisan meg vagyunk velük elégedve, csak ajánlani tudom. A környékünkön senki nem akarja elhinni, hogy ilyen jó minőségű ablakokat ennyire alacsony áron meg tudtunk venni.


A tüzép honlapja:

[link]


Remélem segítettem. :-)

2011. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!