Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gondolom a terhessége alatt...

Gondolom a terhessége alatt mindenki ugyanúgy takarít mint azelőtt, és használtok vegyszereket (domestos, flórasept, hypó, vízkőoldó stb. ), nem féltek, hogy ezeket belélegezve árthattok a babának? Vagy a méhlepény ezeket megszűri?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem takarítok ugyanúgy, mert bár nem hiszem, hogy egy rövidebb takarítás alatt bajt okoznának ezek a szerek, de én terhesen inkább kerültem a vegyszereket, vagy ha csináltam is valamit, akkor azt nagyon gyorsan csináltam kesztyűben és az orrom-szám elé húztam a pólómat.
2011. jún. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia.Mióta kisbabát várok én azóta nem használok ilyen vegyszereket,pont ez miatt hogy nehogy valami gond legyen.Igazából mindent megcsinálok de mondjuk fürdőszobát takarítani,hűtő fertötlenítést a párom csinálja meg.Szerencsére teljes mértékbe megérti ezt ő is.Sőt ő ajánlotta fel az elején.
2011. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én ugyanugy takaritok vegyszerrel de anyukàm azt mondja hogy nem jo ha belélegzem. max ha nagyon erös felhuzok egy gumikezstyüt.de szerintem ne nagyon hasznàld töményen ezeket és szellöztess jol közbe.
2011. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak annyiban változtattam,hogy kicsi,zárt helyiségben nem klóroztam.Vagy nyitott ablaknál,vagy sehogy.
2011. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ugyanazokat a szereket használom. Nincs sok olyan aminek maró a szaga, de akkor én is felhúzom a pólóm az orrom elé és igyekszem nagyon gyorsan végezni :) A nagytakarítás meg még csak most jön...

33 hkm

2011. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyanazokat a vegyszereket használom, kivéve a domestost-t, mert a szúrós szagától nekem felfordul a gyomrom, pedig vastag törölközőt szoktam az orrom szám elé tenné és még huzatot is csinálok. 22+5 hkm.
2011. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem használok semmilyen vegyszert a párom nem is engedné meg alapból nem bírom a szagukat.
2011. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy csinálok mindent, és vegyszert is használok. Van egy 2 éves fúnk is, aki csúszik, mászik egész nap, és haza hozza a fél homokozót a zsebébe:-)Annyi a változás, hogy gumikesztyűt húzok az erősebb vegyszereknél, és sokat szellőztettek:-)
2011. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én ugyanúgy takarítok, mint előtte. A kisfiam 2,5 éves, miatta muszáj mindent fertőtleníteni, a pocaklakóm meg 25 hetes. Annyi az érdekesség, hogy mielőtt terhes lettem a második babával nem bántottak a vegyszerek, most meg a mosogatószer is kiüt, a többiről nem is beszélve. Szóval mindent, de csak kesztyűben :)
2011. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én eddig se használtam ilyen erős vegyszereket. Sőt, semmilyen vegyszert. Ecetet, szódabikarbónát és mosószódát használok a takarításkor. Van gőztisztítónk is, azt is szoktam használni. Mosogatáshoz pedig 90 %-ban lebomló grapefruitosat használok. Mosáskor is csak mosószóda, mosódió, ecet és illóolaj van a gépben. Én így vagyok nyugodt, de már a terhességem előtt sem mérgeztem magam.
2011. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!