Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatótálcámon a Domestos...

Mosogatótálcámon a Domestos zéro vízkőoldó elszíneződött foltokat hagyott. Ktségbe vagyok esve, nem tudom hogyan tüntethetném el anélkül hogy kicserélném a tálcát! Mivel tűntethetem el róla? Járt már hasonlóképp valaki?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
azt sajnos már semmi nem csinálja vissza:(
2011. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
azthiszem azért, mert akryl
2011. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Próbáld meg ecettel. Legközelebb csak ecettel mosd el,az tökéletes vízkőoldó is egyben.
2011. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

szerintem meg inox.

nekem csak a csap lefolyórészénél a szegélyt és a dugót mattította be valami hasonló csodaszer.

szerintem vess rá keresztet. vagy kezdj el spórolni egy újra. ez főleg akkor szívfájdalom, ha az is új, amit tönkrevágtál.


javaslom a gránit mosogatót, nekem az van, az atom nem bontja le :D

2011. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
A "zéró" valószínűleg a termék minőségére utalt. Tekintsd a történteket tanulópénznek. Egész olcsón megúsztad, hogy csak a mosogatótálcád színe bánta. A helyedben nem tűntetném el a foltot. Jobb ha minden nap látod, és mindig előjön a kép, amikor Domestost vásárolnál a boltban.
2011. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
szerintem annak annyi legközelebb inkább 10 százalékos ecettel vízkövesítsd! én a mosógépem dobját marattam szét a zéró val és elkezdett rozsdásodni ment is a kukába igaz amugy is lecseréltem volna csak 2 honappal később
2011. jún. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem már mindenki hasonlóképpen járt!!! Én még nem is láttam olyan inox mosogatótálcát,ami ne lett volna ilyen.(bejárónő voltam évekig)Nem eltüntethető semmivel,itt csak a csere a megoldás,vagy nézed.(nézni szokták...)
2011. jún. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

nekem a csapomról marta le a krómot és új csapot kellett vennem mert szörnyeb nézett ki

!!!!!!

2011. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 markyna válasza:
Egy ilyen magas sósavtartalmú vegyszert mosogatóra meg krómozott csaptelepre használni? Jót nevettem.. Talán el kellett volna olvasni a hátoldalán a leírást, ahol világosan le van írva, hogy csak wc-re szabad használni, és arra tökéletes is, újjá varázsolja. Remélem, azért kesztyűt vettetek, és nem rövid ujjú pólóban, szivaccsal súroltátok a krómozott csaptelepet, mert ha bőrre megy, nem az lesz a gond, hogy elszíneződik a mosogató..
2014. febr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
eh, én is így jártam egyszer, azóta gondosan elolvasom az összetételre vonatkozó leírást... :( csapteleppel ugyanúgy, nekem is cserélni kellett (nagyon kemény nálunk a víz sajnos, gyakorta muszáj bevetni erősebb szereket ellene)...
2014. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!