Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gender maker tesztet csináltam...

Gender maker tesztet csináltam,15 hetes terhesen. Lány mutatott, de utána meg akartam nézni milyen egy fiús teszt?

Figyelt kérdés
Rákerestem youtube-on is, googleban képeket is, blogokban is, de mind-mind lány! Csak a lányos anyák teszik fel a tesztet? Vagy mindenkinek lányt mutat? Lett már valakinek fiú a gender maker teszt?
2011. jún. 4. 10:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Még soha nem hallottam erről. Nekem a google vmi fórumot adott ki elsőnek, mikor beírtam a nevet. Senki nem mondott jót róla. Volt, akinek lányt mutatott, de fiú lett. Azt is írják, h ha nem első vizeletből csinálod, akkor nem lesz jó az eredmény. Meg azt, h sokaknak lila lett és az fiút jelent.

Tovább nézelődöm. Írok, ha találtam vmi érdekeset.

2011. jún. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
11%

Komolyan elhiszed, hogy ki tudja mutatni??

Ha igy lenne, akkor senkinél sem csinálnának megzatívviszgálatot a gentikaai betegségek kiszűréséhez.

Max a magzatvízből lehet megállapítani a baba nemét.

2011. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!

Én első vizeletből csináltam. Csak 1 fiúsat ha találnék! De eddig semmi.

Erről van szó egyébként:

[link]

2011. jún. 4. 10:26
 4/27 A kérdező kommentje:

Második:

nem genetikai betegségeket mutat ki a teszt. A magzatvíz vizsgálat meg arra való. Ne beszélj butaságot. Ez a magzat nemét mutatja, az amniocentézis meg betegségeket szűr.

2011. jún. 4. 10:27
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Második! Akkor az UH-ban sem bízhatunk, csak abban, h vkinek megszúrják a hasát és vizet vesznek le tőle?
2011. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Hol lehet ilyet kapni és mennyibe kerül? Szívesen kipróbálnám!!!

http://www.youtube.com/watch?v=98KAbRd8Qmg

2011. jún. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ez szerintem fiús
2011. jún. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
25%
A válaszadó nyilvánvalóan a nemhez köthető genetikai betegségről beszélt, nem írt hülyeséget.
2011. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Az amazonon 43 kommentből 33 jónak találta, de a maradék 10-nek nem adott ki jó eredményt.
2011. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Tuncy,

nagyon köszi, hogy kerestél, de ez is lány! Nekem is ilyen piszkos rózsaszínes...

2011. jún. 4. 10:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!