Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Julius végi esküvöre nagy...

Julius végi esküvöre nagy pocakkal milyen lenne ha hosszú ruhában mennék? Nagyon bálnás?

Figyelt kérdés

gondolkodom hogy átszabatom,de olyan szép a ruha csak attól félek én néznék ki egyrészt bálnának másrészt fura lenne a legnagyobb nyár közepén hosszú nem?

valaki esetleg van ilyen helyzetben?


2011. jún. 5. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én szintén július végén megyek lagziba, 36 hetesen :-P VAn ismerősöm, aki kismamaként hosszú ruhákat hordott, neki nagyon jól állt, kifejezetten csinos volt benne..rajtam borzalmasan állt, pont 2 hete próbáltam fel egyet...Szerintem függ a ruha szabásától is, az alkatodtól is, igazából látni kellene, így elég nehéz véleményt mondani...

Amúgy nekem sincs fogalmam róla, hogy mit veszek fel, de én nem is merek az utolsó pillanatig ruhát venni, mert ha esetleg beindulna előbb a szülés, azt a ruhát többet vslószínűleg az életben nem tudom majd hordani. Lehet ez sem jó megoldás, de szerintem kivárom a végéig az időt, aztán ha nem találok semmit, gyorsan varratok valamit..Te hányadik hétben leszel az esküvőn?

2011. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

23-24.hétben azt hiszem.de második baba és elsövel se volt kis pocim.szóval pocak lesz....

elég alacsony vagyok,ezért félek a hosszútól.azt hiszem levágatom az alját,de majd akkor döntök,hogy áll majd.

2011. jún. 5. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogyha alacsony vagy,akkor nem biztos hoyg jól fog állni.

DE! az az igazság,hoyg egy kismama mindenben egy picit "bálnás",és most ezt jó értelemben mondom.


Úgyhogy szerintem vedd fel akkor ha neked tetszik és a legfontosabb: jól érzed benne magad!


Ugyanis akár hoyg fogsz kinézni benne,úgysem fog senki azzal foglalkozni!

2011. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Magas vagyok, így nekem a hosszú ruha csinosabb. A rövidben vagyok bálnás nagyon!!

Sok ruhát felpróbáltam, olyat veszek ami szülés után is hordható és előnyös nyári ruha. (Mert a hasamat sem tudhatom előre mennyi idő alatt alakul vissza)


Azt figyeltem meg, hogy a rövidebb ruhák közül előnyösebbek a szűk fazonúak, amik követik az alakom, pocakom:) a rugalmas anyagukkal. Tehát alul nem megy szétfelé (=nem A vonalú), hanem "lezár".


Nekem ez jön be, mert hatalmas pocakom van és a mell alatt bővülő lebernyegekben mégegyszer olyan borzasztóak a méreteim )optikailag:), mert persze minden kismama szééép!!:))

2011. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszotokat!
2011. jún. 5. 11:33
 6/7 anonim ***** válasza:

11:29 vagyok, ilyenre gondoltam


[link]



/Speciel nekem a virágminta nem tetszik, de egy ilyen fazon, mondjuk spagettipánttal...na és virág nélkül, egy színben/

2011. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan ruhát vegyél fel amiben jól érzed magad. Mindegy mit veszel fel a párodnak úgyis te leszel a LEGSZEBB! :)
2011. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!