Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok. Mire...

7 hetes terhes vagyok. Mire kell szamitanom?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs senki akitol megkerdezhetnem. Nincs semmi etvagyam, faradt vagyok, viszont a mellem meg nem faj(csak ha lefekszem hasra aludni akkor egy kicsit. )Miket fogok erezni? ..... Koszi
2008. febr. 20. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem mindenkinél ugyanazok a tünetek jelentkeznek, de leírom, nekem mik voltak. Az elején alhas- és derékfájás, olyan mindjárt megjön érzés és fáradtság, aluszékonyság. Aztán kb a 7-héttől kezdődött a hányingeres időszak. A pocakom a 14-15 hét környékén kezdett el nőni.

(19 hetes kismami)

2008. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Én 6 hetes terhes vagyok,mondjuk még csak jövöhéten megyek dokihoz,nekem pl fájt a hasam,de már elmúlt,a melleim majd leszakadnak,állandóan tudnék aludni. Van akinek hányingere van,zavarják a különféle illatok.Hasfájás,mellfájdalom,fejfájásról is hallottam már, de mindenkinél más és más a tünet. Van akinek semmi tünete nincs van aki meg nagyon rosszul van. Szoval ez ember függő.
2008. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az egyszer biztos, hogy életed legszebb pillanatait élheted át, amiben egyarán van jó és rossz. Mert a terhesség azt is jelenti, hogy már nemcsak egy, hanem rögtön két emberről is kell gondoskodnod. Nem egyformák az érzések sem, de majd úgyis meglátod.

Kitartást és jó babavárást! :)

2008. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális h. fáradt meg étvágytalan vagy.Még leszel is kb.a 3. hónapig.De van aki tovább szokott.a cicim nekem se fájt sokáig.(3.hónap)sokmindent fogsz érezni.de konkrétan mire érted ezt?
2008. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Azt hiszem teljesen át tudom érezni, hogy min mész át. Én mikor terhes lettem, teljesen kétségbe voltam esve, mert nemrég költöztem, és egyedül éreztem magam. Se anyám, se rokon, se barátnő, senkivel nem tudtam beszélni a gondolataimról , érzéseimről, pedig nagyon kellett volna!!

Azt szivesen felajánlom, hogy írj privibe, ha van kedved, és bármikor szivesen meghallgatlak, segítek amiben tudok.-)Lesz kihez fordulnod!! De ne ilyedj meg, hamar kialakul minden.-)

Én is idekeveredtem, és azóta minden nap itt vagoyk, nagyon sokat segített ez az oldal, mind mások véleménye, mind az, hogy saját kérdéseim feltehettem, és valóban átélt tapasztalatokat kaptam.

Nekem a mellfeszülés volt az első, és a meg akar jönni érzés, ami olyan 10-11 hétig volt meg. A 12. heti uh nagy élmény, mert látod a babád, látod, hogy megvan, hogy él, hogy mozog:-)nagoyn megnyugtató lesz!! Utána nekem sem voltak tüneteim, se rosszullét, se szagérzékenység, se álmosság, semmi, ezért is vártam az uhot, hogy egyáltalán él-e a babám:-)

Aztán 16-20 hét között megmozdul, nekem 18 hetesen. Előszőr nekem fura volt, bár mindenki azt mondta, megnyugtató, de nekem kimondottan kellemetlen volt-emiatt bűntudatom is volt...De egyre nagyobb lesz, egyre erőteljesebb, és már jó érzés.-) A 18, heti uh megint megnyugtat majd, ilyenkor már gyönyörű nagy a baba:-) a párom olyan 22-23 hét óta érzi kívülről a baba mozgását, már látszik is, ahogy mozog:-)A pocim 10 hetesen kezdett nőni, bár akkor inkább még felfujódva voltam, de úgy maradt, és átvette a baba a helyet.)

Enni ugyanúgy eszek mint előtte, ivásnál kerülöm a szénsavas üdítőket. Lehet inni teát, mentes vizet, rostosat. EGyél sok vitamint, gyümit, zöldséget, savanyú képosztát, hagymát.-) Ne egyél nyers húst, nyers tojás és lágy sajtot. Ha ezekkel érintekezel, moss kezet. Állatokat kerüld, vagy ha simized, mert azért lehet, jól moss kezet utána.

Mindig fogsz valamit érezni. Mindig kicsit fáj a hasa az embernek, nől a méh, ez természetes. A mell is hol fáj, hol nem, ez nem baj. Éghet a gyomrod, fájhatnak az izületied...mindenkinél más.

De itt mindig kapsz választ a kérdéseidre.

És ha van kedved, írj privibe , szivesen leszek a "barátnőd"-)

Nyugalom, és élvezd.-)

Jó babavárást.-)

2008. febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

sziasztok!

Nagyon kedves az elöttem szóló! Csak ennyit akartam... ritka aki ilyen segítőkész.

2008. febr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
7hetes terhes vagyok, állandóan csak innék, ha nem iszom,olyan,mintha ki lennék száradva, nagyon faradékony vagyok, szinte egész nap aludnék.Picit a szagokra is érzékenyen reagálok, kb ennyi.:)
2016. szept. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!