Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a pocakban nyugodt, keveset...

Ha a pocakban nyugodt, keveset mozgó volt a babád, születése után is nyugis (jó alvó) lett?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sajnos:((((
2011. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez gyerek függö.elsö babám a pocakban mint egy hiperaktiv de amikor megszületett nagyon jo baba volt.nem volt hasfájos pedig fiu és végig aludta az éjszakát.ezt ugy értem este 10kor szopizott utána aludt hajnal 4ig szpi megint és alvás 8ig.mai napig ezt betartja,2éves,remélem második babimmal is ilyen könnyü lesz majd az élet.jo babázást elöre is!!37hetes
2011. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 nittababy ***** válasza:
az én babám a pocakomban nagyon keveset mozgót mindig aggódtam de egy jó kisbaba nyugodt nem síros nem hasfájós este 8tól reggel 5ig alszik!!
2011. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bent is viszonylag nyugodt volt, nem mocorgott folyamatosan, sokat aludt. Ez kint is így van. 9 hetes kora óta átalussza az éjszakákat, de előtte is csak enni kelt fel. Szóval csak úgy ok nélkül soha.

Nap közben is elég sokat alszik, bár most a frontok kicsit összezavarták szegényt. :)

2011. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is nagyon keveset mozgott a pocakomban. Ha más tette a hasamra a kezét, akkor meg sem mozdult (kivéve apának). És igen egy nyugodt kislányom lett, nem mondanám rossz alvónak, de az első évben, főleg az első hónapokban nagyon keveset aludt, sokat volt ébren, mára ügyesen alszik napközben és éjszaka is. De vérmérsékletre egy nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott másfél éves kislány.
2011. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Csak kíváncsi voltam, mert a babám elég visszafogottan mocorgós, nyugodt. Bár a frontokat azért érezzük mi is, olyankor kicsit aktívabb, de azért nem rúgja ki az oldalam. :)


29+5 hkm

2011. jún. 5. 20:49
 7/9 anonim ***** válasza:

NEM!!! Sajnos.

A kislányom olyan kis lusti volta a pocakban,hogy a vége felé mikor szívhangot néztek állandóan aludt. Nem egyszer meg is lépcsőztettek,de olyan is volt hogy sokkolót tettek a hasamhoz,hogy keljen fel.

Mióta megszületett mindent bepótolt. Igazi ki örökmozgó energiabomba! 15hónapos.

2011. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen! Most a második fiam olyan nyugodt mint a pocakban, az első viszont állandóan rugdosott, na Ő sírt egész éjjel-nappal!
2011. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pocakomban alig mozgott, nagyon nyugodt, kis kényelmes volt. Aztán megszületett és azóta "le sem lehet lőni" :) Pörög egész nap, kb. fél óra nyugalmam van nap közben, mert ennyit alszik. Viszont 10 hónapos kora óta már csak egyszer kel fel éjszaka. Korábban 5-6* is kelt. Ettől függetlenül imádom, mert tök ügyes, nagyon jól fejlődik, nagyon érdeklődő, stb.
2011. jún. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!