Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől helyezkedik...

Hányadik héttől helyezkedik el a baba fejjel lefelé a pocakban?

Figyelt kérdés

Eddig a babám úgy feküdt a pocimban,hogy jobb oldalt volt a feje és bal oldalt a lábacskái.

Most este már lent éreztem a csuklását egészen a szemérem csontom felett.Ez azt jelenti hogy ott a fejecskéje?

Nem korai még?30 hetes vagyok..


2011. okt. 1. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
nem korai de még vissza is fordulhat...
2011. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak nagyon aggódok mert sokat görcsölök és keményedek és fáj a hasam most is.De csak azt mondják a dokik állandóan a hogy szedjem a magnéziumot és pihenjek..De sokszor már elviselhetetlen..Most is nehezemre esik már ülni is,menni is feküdni is..
2011. okt. 1. 20:36
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen és nekem is a magnéziumot mondta hogy szedjem. de azota is bent van :) mikor voltàl dokinàl?? ha megvizsgàlt és semmi baj sincs akkor nem tudom pihenj sokat (ha tudsz)
2011. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3 hete voltam akkor még minden rendben volt és most megyek majd kedden..

20 .héttől van így,de most már sokszor elviselhetetlen..

Aludni sem tudok..

2011. okt. 1. 20:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Általában a 28-32 hét között fordulnak be, de vannak babák akik már korábban is, és vannak babák, mint pl. a lányom is, akik később fordulnak be. Kislányom a 34. héten lett farosból fejvégű.


A tüneteid nem csak a befordulástól lehetnek. Jó, ha megnéz a doki, és megmondja mit lát, mivel tudná enyhíteni a fájdalmaid. De ha esetleg rosszul fekszik a babád, akkor az még eltarthat egy darabig.

Ha nagyon görcsölsz, akkor viszont irány a kórház.

2011. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az én kislányom a 35.héten fordult be..

nem görcsölök nagyon..gyenge menszi szerű görcseim vannak napjában többször,meg keményedek is még a magnézium mellett is.

A rosszabb az hogy deréktól lefelé sokszor elzsibbadok ha sokat fekszek vagy ülök.Így éjjel is ha alszom1-2 órát akkor arra kelek hogy zsibbadok..fel kell kelnem sétálni egyet,de akkor meg már sok idő mire visszaalszom..

Már voltam a görcsökkel és keményedéssel ügyeleten 2x is,de még majdnem én voltam a hülye hogy minek rohangálok ilyenekkel oda,szedjem a magnéziumot és pihenjek..

2011. okt. 1. 21:18
 7/12 krisztivan ***** válasza:
100%
A 18.heti UHT-n már úgy volt.Valószínűleg csak véletlen de érdekes mert minden ultrahangon lefelé volt már a feje.
2011. okt. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A kisfiam a 28. héten fejvégű fekvésben volt, a 32. heti UH-n pedig medencevégű lett, és az is maradt a szülésig. :-(

Így császároztak.

2011. okt. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi még nem fordultunk be, de már nem is fogunk, azt mondták, úgyhogy elő vagyok jegyezve császárra! 37 hetes km
2011. okt. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30 hetesen fejjel lefelé volt,2 hét múlva medence végű lett,most érzem sokszor,hogy keresztbe van,és csak remélem,hogy visszafordul a 36.hétig.
2011. okt. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!