Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhes vagyok és be...

11 hetes terhes vagyok és be keményedett a hasam! Ez mitől van? Nagy baj? Most el fogok vetélni? SEGÍTSETEK! Félek nagyon!

Figyelt kérdés
ja és az első terhességemnél is nyitott voltam 15 hetes koromtól!
2011. jún. 6. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már voltál terhes akkor tudod hogy ez nem akkora baj, szedned kell magnéziumot és ha kell nagy mennyiségben. ha keményedsz akkor pihenj.
2011. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki, hogy a keményedés magnézium hiányra utal. Már az elejétől el kellett kezdenem szedni a Magnerot-ot (nem Magne B6!!! az negyed olyan hatékony sincs!), nekem is volt egy borzasztó begörcsölésem a 17. hét környékén, azóta napi kettőt kell szednem belőle. Azóta nem is keményedett a hasam sem, meg a lábam sem, mert nekem az is tünet volt, hogy állandóan begörcsölt a vádlim.

Azért menj el orvoshoz is, de mielőbb kezd el szedni a magnéziumot, ha megszünteti, akkor csak ez volt a baj.

Remélem minden rendben lesz veletek!

Üdv!

2011. jún. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pocak keménykedésre magnézium,pihi,és sok sok folyadék (lehetőleg víz)javasolt!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:26hkm.

2011. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
több választ is kaphattál volna ha a terhesség témakörbe írod..
2011. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

dehogy vetélsz el!


szedj magnéziumot, és ne aggódj :)

2011. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!