Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugy néz ki babát várok....

Ugy néz ki babát várok. Normális hogy még mindig ugy érzem mintha megjönne? Mondjuk tegnap egy kicsit cipekedtem a boltbol. Ez árthatott valamit?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes a mindjárt megjön érzés,de a cipekedéssel most már vigyázz.De ha csak a szokásos bevásárlás,akkor attól nem lesz baja,amelyik baba megtapadt ,és maradni akar,az marad,gratulálok:-))
2009. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia! Teljesen hasonlót éreztem én is a pozitív teszt után még kb. egy hétig, ez nem a cipekedés miatt volt :)

Azóta egyébként csak "simán" fájdogál a hasam, a nap legkülönbözőbb szakaszaiban.

2009. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

en 6hetesen tudtam meg a johirt,addig az ejszakaban dolgoztam napi12-14orat,7-8 fokban,egy hütöhazban,mondanom sem kell fizikai munkat.megmaradt igy utolag csoda,de ezek szerint maradni akart,most is dolgozom de mar nem ott,en is cipekedek de csak ovatosan.a hasam nekem is faj napjaban többször,nekem inkabb feszitö erzesem van,görcs inkabb az elejen volt

9hetes kismama

2009. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is most tudtam meg, babát várok, de ez már a második, ezért tudom, hogy ezek a fájdogálások normálisak, mivel tágul a méh. Ne aggódj, és gratulálok!
2009. márc. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ez teljesen normális. Én a 12. hétig éreztem aztán egyre ritkábban. Most már teljesen elmúlt.

19 hetes kismama

2009. márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!