Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ikerterhesség már az első...

Az ikerterhesség már az első vizsgálat alkalmával megállapítható? Tegnap voltam dokinál, mondta volna ha két baba van?

Figyelt kérdés
UH-t is csinált. 7 hetes kismami
2008. febr. 20. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mondta volna,devan olyan is mikor az egyik baba eltakarja a másikat,és később tudják meg.
2008. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszike!
2008. febr. 20. 17:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
te ikreket szeretnél?
2008. febr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, éppen ellenkezőleg! Egy babát szeretnék! Azért kérdezem, mert anyukámnak vannak ikertesói és nekem is vannak ikerhugaim. Nagyobb az esély, hogy nekem is ikreim legyenek.
2008. febr. 20. 17:22
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Elvileg két pontnak kellett volna dobognia, de azért ne vedd biztosra... Ennyi ikerrel a családban nagy az esély, de ez általában a férj vonalán öröklődik. Ha ott nem volt, nagy a valószínűsége, hogy nem ikreket vársz!
2008. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk meg a férjem vonalán vannak ikerek, és mi ikreket szerettünk volna. De én azt olvastam, hogy inkább női ágon öröklődik. Nekem egy babám van, meg is lepődött az uhos doki, mikor kérdeztem, hogy egy babám van?

Szerintem a 12.hetin már tuti, hogy megmondják, hisz akkor már nagy, és ver a szive. De nekem sem volt előbb uh, pedig ott volt a papírjaim között, hogy esélyes vagyok ikrekre. A legelsőn még nem tutit, hogy látják.

Sok sikert, és nyugodj meg.)

2008. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%

Az ikerterhesség férfiágon öröklődik - kétpetéjű ikreknél. Az egypetéjű női vonalon.

Nekem édesanyám egypetéjű, mégis azt mondták az orvosok, hogy genetikailag lehetetlen, hogy nekem is ikreim legyenek.

2008. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az előző hozzászólást folytatva...

Nekem nem, viszont az én gyerekeimnek nagy valószínűséggel lehetnek ikreik.

Nem pontosan tudom mért van ez így, de szerintem a genetika kiszámíthatatlan.

2008. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Egyik ismerősöm tesója 16 hetesen tudta meg,hogy ikrei lesznek!Előtte mindig takarták egymást!
2008. febr. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat! A következő vizsgálaton rákérdezek azért erre, egy kicsit izgulok, mert így elsőre elég egy babóca is úgy gondolom.
2008. febr. 21. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!