Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23-24 hetesen milyen felvétel...

23-24 hetesen milyen felvétel készül 4D-os uh-on?

Figyelt kérdés
rendesen lehet látni mindent?
2009. márc. 19. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én 22 hetesen voltam és teljesen jól látszott minden, csak még kicsit soványka volt a fiam. Amikor megszületett meglepődtünk, hogy az arca mennyire hasonlít a 4D-s uh képre. :-))
2009. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 22 hetesen voltunk és mindent láttunk. Akkor derült ki, hogy fiú! Nekem nem tűnt különösen soványnak, mnég egy kis tokája is volt:)
2009. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Már akkor is kis helyesek! :) Íme pár kép:

[link]

[link]

A hetekre kattintva láthatod, hogy a többi héten, milyenek. Persze babafüggő, hogy melyik mennyire mutatja meg magát! :)

2009. márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a 20. héten voltam. Már akkor is látszott minden, izgett mozgott, hatalmas élmény volt. Akkor tudtuk meg, hogy kiscsajszi
2009. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!