Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire hasonlít a 4 dimenzió...

Mennyire hasonlít a 4 dimenziós baba felvétel a valódi babához?

Figyelt kérdés
Ma voltam 4D-n, és kíváncsi vagyok, vajon mennyire fedi a valóságot a felvétel. Akinek már volt ilyen, születés után tényleg úgy nézett ki a gyerek?
2011. márc. 28. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen! És még most is megvannak azok a vonásai, pedig már két éves. De simán felismerhető, hogy ő van a képeken!
2011. márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem teljes egészében, de bizonyos dolgok teljesen olyanok. Pl. a képeken telt ajkai, csücsöri szája, és icipici orra volt. Máig az van, pedig két éves, és fiú:D.
2011. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pár óra múlva már nem hasonlított a 4D-s képekre, de mikor kijött, akkor ugyanolyan volt. Kis vicces volt a gyermekorvos, mert rögtön odarakta a fiam arca mellé a 4D-s képet, hogy fotózza le a férjem, mert teljesen ugyanolyan:-) De ez valóban csak a megszületése utáni pár percben volt így.
2011. márc. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kábéra olyan, és utólag, mikor nézegetem a 4D képet az egy-két hetes képekkel, akkor látom rajta a hasonlóságot. Már a 4D-n látszott, hogy gyönyörű lesz, de sokkal szebb lett:D
2011. márc. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Egyébként döntsd el te magad:D


Kislányom 27 hetesen a pocakban:


[link]


[link]


Születés után:(38 hétre született)


[link]


Most 8 hónapos:


[link]

2011. márc. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én nem találtam hasonlóságot.

inkább csak a ficánkolása hasonlít.

2011. márc. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lányomnak pont olyan volt az orra és a szája mint a 4d képen volt.
2011. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!