Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes még a 29. héten is az...

Érdemes még a 29. héten is az Istenhegyi géndiagnosztikai Kp. -ba menni 4D-re/a 18. heti gen. Uh-ot is ott csináltattuk/ vagy ebben az időben már bárhová elmehetünk?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jok a tapasztalataid velük kapcsolatban, plusz az araikat is megfizethetönek tartod, akkor miert mennel mashova? En is jartam naluk 19.heti uh. De egyenlore nem tervezem az ismetlest. Gondolom nalad sem konkretum miatt, hanem csak a lelkednek kell a "mozizas", hogy meg közelebbinek erezzed a babadat... :) Biztosan csodas elmeny lesz, hiszen ekkor mar husisabb a pofijuk, mar teljesen "önmaga" ... :) Es mar csak 10-12 het, es puszilgathatod teljes valojaban az edes kis pofijat! :)
2009. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!En csak hozzajuk jartam,mast meg sem kerestem.12 hetesen Kombinalt teszt,18 hetesen genetikai uh,toxoplazma szures,es 29.heten 4D.Az utobbi nagy elmeny volt,kb fel orat voltam bent,es nem csak mozi volt,minden porcikajat megneztek,2 db fotot kaptam,cd-t,es 1400 gr-ra saccoltak a sulyat.Kisfiu,04.04.-re varom.
2009. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!