Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is van itt köztetek aki...

Más is van itt köztetek aki még nem tudja a baba nemét? Ma voltunk UH-n 22hetesek vagyunk, és gyönyörködtünk a kis hátában.3hétmulva megyünk 4D-re, vajon megmutatja magát?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is 22 hetesek vagyunk,és nem tudjuk hogy mi. Vagyis multhéten UHon azt mondta az orvos hogy szerinte fiú,de inkább vegyem ugy hogy nem mondta...igy még rosszabb!! Na de mindegy,elöbb utóbb ugyis kiderül. =)
2009. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, ultrahang előtt igyál egy kis narancslét - (nekem citromos tea vált be), vagy csokit kell enni és akkor aktív lesz a baba, úgy talán könnyebben fordul a jó irányba, vagy ha mozog akkor könnyebben meg tudják nézni!

Üdv: 29 hetes kismama

2009. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi szerdán voltunk 4D-n,28 hetesen.Kellett egy 10 perc,mire a doktornő rá tudta venni,hogy forduljon meg.Mi már tudtuk,hogy fiú,inkább az arcára voltunk kíváncsiak.Végül olyan csodás felvétel kerekedett belőle,hogy mindennap megnézem és végigbőgöm,olyan gyönyörű kisbabánk van.Elkaptunk több mosolyt és grimaszt is,szerintem egy gyakorlott ultrahangos már ismeri a trükköket,hogy mivel bírja rá,hogy ne szégyenlősködjön,nektek is sikerülni fog!Aki teheti,ne hagyja ki a 4D-t,fantasztikus élmény!
2009. márc. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia!Én is 22hetes vagyok és mi sem tidjuk a babánk nemét még.Én meg vagyok győzödve,hogy lány,párom pedig,hogy fiú:)Pont ma álmodtam,hogy uh-on voltam és a doki lányt mondott:)Nehéz ,hogy nem tudjuk.
2009. márc. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!