Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kalória és szénhidrát szegénye...

Kalória és szénhidrát szegényen kell ennem. Bármikor és bármennyi gyümölcsöt ehetek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. A gyümölcsben sok szénhidrát van. Igaz a jobbik fajtából (gyümölcscukor). Ha szigorú a szénhidrát diétád, akkor a nagy cukortartalmú gyümölcsöket is kerülnöd kéne.
2009. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Almát és narancsot szoktam általában. Azt se lehet?? Akkor miért mondják hogy egyek sok gyümölcsöt?
2009. márc. 19. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Alma és narancs mehet. Szőlő, szilva és banán amivel csínján kell bánni.

2009. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A szőlőn, a banánon, a körtén, és a szilván kívül MINDEN mehet!! Jah, még a dió mértékkel!

A narancs és az alma meg pláne mehet!! :) Ezek zsírégetők is!

2009. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az almában majdnem annyi cukor van mint a keserű csokoládéban. :) Ha azt mondták, hogy egyél gyümölcsöt, akkor nem vagy annyira szigorú diétán. A legtöbb cukor a banánban, fügében, cseresznyében, szőlőben, szilvában van, ezeket kerüld.
2009. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szigorú diétásoknak adnak egy könyvet,amiben benne van 100gr-ra lebontva többek között a gyümölcsök szénhidrát tartalam is.Ha ilyet nem kaptál,akkkor gondolom,nem kell annyira szigorú diétát tartanod,de az előttem szólók nagyon jól leírták,hogy ennek elllenéremelyik gyümikkel kell ócatosan bánni.Még annyival egészíteném ki,hogy az aszalt gyümölcsöket is kerüld.
2009. márc. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért a narancsban több a CH mint az almával, nem tanácsos megenni belőle nagyon sokat.

Nekem diétáznom kellet a cukor miatt.

2009. márc. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem ha beírod a keresőbe hogy tápérték táblázat,vagy vetsz egy pillantást ide, [link]


egyből megérted miről is van szó.A hangsúly a mennyiségen van.Megeszel 2-3 nagyobb narancsot,már több száz kalóriát vittél be.Borzalom mikor az ember oda jut hogy már kell hogy számolgassa...viszont egy idő után átáll az ember a kalóriákban szegényebb étrendre,megszokja:-)

A másik...azt mondják inkább egyél sok gyümölcsöt.Ez igaz.Minthogy sült burgonyát,vagy pörköltet egyél,természetesen inkább gyümölcs:-)Sokkal többet eszel ugyanannyi kalória értékkel

2009. máj. 24. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!