Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vált be nektek a 3in1...

Hogy vált be nektek a 3in1 babakocsiknál a kagylóülés?

Figyelt kérdés
Szereti a gyerkőc?
2011. jún. 7. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekünk a rendes babakocsink volt, és sokszor aludt benne oldalt fekve, ami ugye itt kivitelezhetetlen. A kis barátja meg hason szeretett...


Én nem vennék, hát nem tud benne kinyújtózni. A mózesbe meg elfér vagy 4-5 hónapot...

2011. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen 3az 1ben volt és kagylós!Nagyon-nagyon imádtuk!Soha nem aludt a lányom sem hason,sem oldalt:)!Ezt szokta meg és nagyokat durmolt benne:)!

Coletto austin a3 volt egyébként.

2011. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekunk is coletto van. A gyerek azt szokja meg, ami van.
2011. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen volt mindkét kocsink, imádta a fiam is, lányom is, pedig érdekes mert a kiságyban pedig a fiam csak hason aludt, babakocsiban mégse zavarta.
2011. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon.A fiamnak Graco Quattro Tour kocsija van.Igaz,az ülést már kinőtte,ám imádta.Volt hozzá rögzítőtalp is,így maximálisan biztonságos is!
2011. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 2 Babával Bebe Confort Loola-t használtunk.

Ott is a lábtartóval együtt lehetett dönteni a háttámlát.

Mi nagyon imádtuk, mert ha elaludt a Pici akkor ledöntöttük a háttámlát és nem lógott lefelé a lába=nem zsibbadt el Nekik!


Most jön a 3. Baba, Neki is Loola-t veszünk, az biztos.

2011. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha vízszintesen fekszik, mért zsibbadna el? Akkor sem lóg...


Off: melyik quattro-nak van kagyló ülése?

2011. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pici babánál persze nem lóg a lába, de nekem még másfél évesen is volt, hogy elaludt a kocsiban.
2011. jún. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja, értem. Mi akkor már nem használtunk babakocsit, csak kivételes esetben. de mondjuk a lábtartónkat lehetett emelni, csak gondolom lelógott volna a lába. :) De ezt nem próbáltuk.

Egyszer 2 évesen ült benne, mikor lázas volt, és dokihoz kellett menni, nagyon furi volt már.

2011. jún. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szia!

az én 2-évesem is szokott még kocsizni ugyanis jön a tesó és ha elfáradt nehéz már cipelnem, szintén Bebe Confort Loolánk van szereti és el is fér benne jól! Pedig 14kg és 92-98cm!

2011. jún. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!