Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hogy viseli a párja a...

Kinek hogy viseli a párja a terhességet? Az én férjem most hihetetlenül hisztis és kiállhatatlan. Elvagyunk tiltva a házasélettől lehet, hogy ezért?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az elvonás is benne van a dologban, de próbáld vele megértetni, hogy neked sem könnyű ez a helyzet, sőt.....
2009. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kényeztesd , arra vágyik ő is , a házaséletet lehet simogatással , puszival pótolni ! Hányadik hétben vagy?
2009. márc. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi első perctől kezdve el vagyunk títva a házasélettől, az első 3 hónapban azért mert még akkor fenn ált a vetélés veszélye, utánna azért mert hüvely gyulladásom volt, most pedig mert a hüvelyemnél egy szemökccsel műtöttek, szóval mi már lassan öt hónapja nem voltunk együtt, de a férjem ebből nem csinál gondot, az együttlét elvan tíltva, de az nincs, hogy én szeretgessem meg a férjem. Szerintem ilyenkor a legtöbb férfi megértő, a baba nem csak a tied hanem az övé is és ezt szem előtt kellene tartania.Adj neki egy kis időt, próbálj vele beszélni, értesd meg vele, hogy azért most neked nehezebb, nem neki.

Boldog babavárást,

19 hetes kismama:)

2009. márc. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a 4. héttől folyamatosan rosszul vagyok, hányás, hasmenés, kiszáradás, legyengülés. Szegény férjemre marad a 3 éves lányunk ellátása. Most vagyok a 20. héten, de még egy rossz szava sem volt. A rosszulléteim délutántól elalvásig tartanak, és emiatt a szex is elmaradt már lassan 3 hónapja.

Nagyon megértő, hisz tudja, látja, nekem se könnyű.


Beszéljétek meg,hogy mi lehet a háttérben, mert nem hinném, hogy ez a helyzet magától megoldódna, és persze egyikőtöknek sem válik előnyére.


Mnden jót!

2009. márc. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!!

Hát sajna ez van,a férfiak néha kicsit önzőek és olyanok mint a gyerekek:-))

Szex nélkül próbál neki örömet szerezni egy izgis fehárneművel is meg lehet lepni,a látvány kedvéért.Igen ilyenkor jön az hogy nekünk tényleg rosszabb de a férjünk oylan mintha a gyerekünk lenne.Értük élünk!Lehet hogy hülyén hangzik,biztos néhányan el is itélnek, de én bementem egy erotik shopba és vettem egy "műpunit"(kb 4000 ft).Egész új dolog volt és izgalmas,neki nagyon tettszett és nekem is.És hamar hatásos:) Ha elég nyitottak vagytok érdemes kipróbálni!Csak egy ötlet.

Kitartás nemsoká vége és minden rendben lesz!Ha szeret téged(ami egész biztos) megérti és átvészelitek ezt az időszakot!

Én is ugyanezen mentem keresztül!Szorítok!

2009. márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!