Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap óta a hasam jobb...

Tegnap óta a hasam jobb oldalán fájdogál, mi lehet?

Figyelt kérdés
Nem vészes, csak tompa fájdalom, nem görcsölök, nem vérzek! Az orvosomat csak később tudom hívni! 9 hetes kismama
2011. jún. 9. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez lehet bármitől. Addig tényleg nincs gond, míg nem görcsölsz és nem vérzel. Elképzelhető, hogy nyúlnak a méhtartó szalagok, nő a méhed. Természetesen fordulj orvoshoz, ha tartósan nem múlik. Addig szedj Magne B6-ot és próbálj pihenni. Lesznek még hasonló nem túl kellemes fájdogálások :-))) De megéri!
2011. jún. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is pont ez a tünetem csak annyi különbséggel, hogy 16 hetes vagyok, és én is arra gondoltam, hogy most növekszik bent minden, ezért lehet.
2011. jún. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem a dokimmal és azt mondta, hogy ha nem múlik akkor 2-3 óra körül menjek be hozzá a kórházba!
2011. jún. 9. 09:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért majd írj, hogy mit mondott! Kíváncsi vagyok!

Biztso minden okés lesz!

2011. jún. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 22. héten történt ez velem: egyik délután éreztem, hogy izomláz-szerű fájdalom van a bal oldalon, a hasamon. Aztán egy kis dudort is ki tudtam tapintani. Először azt gondoltam, a baba lába vagy könyöke, de mikor már több órán keresztül fájt, hívtam a nőgyógyászomat. Még aznap behívott a kórházba, az UH egy miómát mutatott ki. Magnéziumot szedtem és 2 nap alatt szépen el is múlt a dudor és a fájdalom.
2011. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltam dokinál a babával minden okés, vese vezeték vagy húgycső vezeték megtörhetett a terhesség miatt, vagy vese homok vagy gyulladás kezdete. Algopyrint kell szednem, ha nagyon fájna, de ha már a derekam is elkezd fájni, akkor gyulladás csökkentőt kell szedni!
2011. jún. 9. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!