Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok, es 2...

12 hetes terhes vagyok, es 2 napja fájdogál a hasam alat jobb és bal oldalon. Nagyon félek, hogy elveszithetem a babámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál? Sajnos addíg nem lehet kitalálni,hogy mi a helyzet. Remélem jól van.
2010. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 14 hetes vagyok, nekem is szokott fájni a hasam, elég sokat. Alul is, petefészkemnél is, mindjárt megjön érzésem is szokott még lenni. Ne aggódj! Ez teljesen normális! Attól van, hogy nyúlnak a méhtartó szalagjaid, a baba csinálja magának a helyet. :)

Boldog babavárást, ne idegeskedj!

2010. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!En is 12 hetes vagyok es nekem is ugyan ez van pär napja!Ellegge megijedtem en is de itt azt irtäk nekem is hogy ez normälis!Remelem minden rendben lesz velünk!Es szoritok nektek is!En jövö kedden megyek dokihoz mär alig värom!Telefonon azt mondta az orvosom ha ilyen van feküdjek hanyatt es tegyem fel a läbam magasabbra a fejemnel ez segit!Boldog babaväräst!
2010. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nálam is ugyan ez volt!! ne aggódj, teljesen normális, tágul a méhed. én is megijedtem előszőr, de a doki mondta, h ez a normális. később lesz még ilyen bőven, mármint feszülés az alhasban :))

kellemes babavárást

2010. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kaphatsz rá magne b6-ot, és elmúlik tőle.
2010. dec. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugyan csak 10+5 hetes vagyok, de a hét elején nekem annyira fájt a pocim, hgoy már fekve sem múlt el, tehát fogtam magam és eltrappoltam az orvoshoz. Méhszáj teljesen zárt, a baba meg épp aludt, mikor néztük:D:D:D:D Gyönyörű volt, még sosem láttam ilyen szépnek, ezért már megérte elmenni:D Amúgy pedig az orvos közölte, hogy front van, ilyenkor minden jobban fájhat, pihenjek nyugodtan, és ha nem múlik a fájdalom, duplázzam meg a magnéziumot..:)


Kitartás, nincs ott semmi baj:D

2010. dec. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!