Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól ideális megvenni a...

Mikortól ideális megvenni a picinek a higieniai dolgokat? És összecsomagolni a már meglévőket a kórházba?

Figyelt kérdés
Betöltött 26 hetesek vagyunk,és nagyon nem szeretnék mindent a végére hagyni.Esetleg lassan elkezdhetnénk a baby szobáját kialakítani?
2009. márc. 20. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:

persze ezt mindenki maga dönti el mikor kezdi el.

Nyugdtan, összepakolni ráérsz 35 hét körül kórházba meg gyerekorvoshoz akit válaszototok elmenni felíratni h mi kell majd a picinek

2009. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már nem bírtam kivárni és a 30 hét környékén már fullra összepakoltam mindent (papucs, igazolványok meg ilyenek kivételével).

Végül is jó döntés volt hogy nem halogattam, mert a 35 héten megszültem, és így a nagy sietségben csak fel kellett kapni a táskát és indulhattunk is, épp eléggé aggódtam ahhoz, hogy tuti otthon hagytam volna vmi fontosat ha még nincs kész a pakk.

2009. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy en csinaltam:


Szoba, ruha, stb: 20-30. het

Vasalas, mosas: 30-32. het

Kórházi csomag: 32-36. hét

Popsitörlő, fürdető, stb: 36. hét (előbb nem mertem, nem tudtam mennyi ideig állnak el ezek a cuccok).

Szerintem csináld bátran, nagy hassal nem az igazi.


Sajnos a férjem "ejj, ráérünk arra még" elvet követte, én meg rohangáltam volna, mint a mérgezett egér, de persze ő lassított, így is hamarabb meglett minden :D

2009. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!