Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan kismamák,...

Vannak itt olyan kismamák, akik nemrégiben Timmermann doktornál szültek, vagy esetleg fognak?

Figyelt kérdés

A rá vonatkozó kérdések már régiek, ezért tettem fel. 28 hetes vagyok, de még nem mertem megkérdezni, hogy van-e fix tarifája, vagy hogy hogy is van ez.

Olyan kis rendes, biztos meg tudnánk beszélni a dolgot rendesen, de én meg olyan nyúl vagyok...

Hogy fogjak hozzá?


2009. márc. 20. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem nála szültem...egy tanács ne ezt kérdezd h mennyi, hanem csak annyit h elvállalja e a szülésedet...ennyi...s majd adsz neki annyit amennyit akarsz....ha mondja h mennyi akkor meg mondja, de erre ne kérdezz rá
2009. márc. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyik városban rendel???
2009. márc. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 24 hetes vagyok és a Timmermann doktorhoz járok. Mi már beszéltünk arról hogy elvállalja a szülésemet, de összeget nem mondott hogy mennyiért vállalja, és mivel én már előtte tájékozódtam ezért nem is forszíroztam, én úgy gondolom, ha fix tarifája lenne megmondta volna, mert én egyenes és őszinte dokinak tartom.

Egyébként az a hír járja, hogy nem mond konkrét összeget, tehát te döntöd el mennyivel szeretnéd és tudod honorálni, egyébként azt is hallottam, hogy általánosságban a terhesgondozásért elkért összegnek kb a tízszeresét illik adni. Remélem segítettem, de nyugodtan kérdezd meg ha biztosan szeretnéd tudni!

2009. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Másodiknak: Bp-en van most, de Sopronban is dolgozott, azt mesélte.


Nekem az is hülyén jön ki, hogy megkérdezzem, elvállalja-e a szülésemet. Mégpedig azért, mert fél évig kezelt, mire teherbe estem, tehát már egy éve havonta legalább egyszer találkozom vele. Mikor sikerült a picurka, majdnem annyira örült neki, mint mi, és rögtön beírt a kis PDA-ba a kismamái közé, még mondta is, hogy "na, beírtam a kismamáim közé". Ezek után nekem kérdés nélkül is természetes, hogy nála szülök.

vagy kérdezzek rá plusszba?

jaj, annyira nyúl vagyok... rémes...

2009. márc. 20. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:

De aranyos ez a doki!:) Igy amit irtal rola, "beirt a kismamai koze". Ezzel egyertelmu hogy nala fogsz szulni, o segitett hogy teherbe ess, o koveti nyomon a babat, persze hogy nala szulsz, neki ez termeszetes.

A doki ugyanolyan ember mint mi vagyunk. Neki is jobb, ha kerdezel tole. Ne felj tole, batran kerdezz amit akarsz.

Nyugodtan mindig mindent kerdezzel meg tole, abszolut ne feljel. Kerdezd meg tole mennyiert vallalja a szulest el? Aztan mar mondja is a valaszt.

2009. márc. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!