Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok nekem lány neveket...

Ajánlanátok nekem lány neveket az alábbi szempontok szerint?

Figyelt kérdés

Nem tudok választani, és lassan itt az idő.

Nem szeretnék tucat nevet (Anna, Luca, stb)

De ne legyen olyan név, amire visszakérdeznek az emberek, ha bemutatkozik, mert nem érti.

Nem tetszenek a dzsenifer és társai sem.

Cs betűvel nem kezdődhet.

azt hiszem ennyi kritérium van :)


2011. jún. 9. 18:07
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Én annyi Annát és Anna babát ismerek... de hát itt különösen divat akkor.

Én Elizára szavazok.

2011. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!


Az a baj, egyiknél sem érzem, hogy ő lenne...

2011. jún. 9. 22:12
 23/44 anonim ***** válasza:
Abigél, Ada, Barbara, Bíbor, Boróka, Helga, Hella, Héra, Fanni, Franciska, Flóra, Frida, Fédra, Sára, Villő, Imola, Zea, Jára, Johanna, Olívia, Julianna, Katica, Kitti, Léda, Maja, Noémi, Nóra, Szonja, Tamara, Zea, Zoé
2011. jún. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

utolsó

bocs, a Jára nem tudom hogy került oda :) az hülyeség, nem is név :)

2011. jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

a kislanyom zsanett lesz :)


MIRA,SZONJA,KRISZTINA

2011. jún. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
igen, ezt akartam irni a kerdezonek hogy neked kell erezned hogy a nevben benne van e a gyerek, vagy forditva. :)) nalunk az elso lillanak keszult es lily lett. :))
2011. jún. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 Akire77 ***** válasza:

Szia nekem is kislányom lessz.mi ezeken gondolkodunk.

Aida Amina Bianka Inez Korinna Míra Titanilla.a párom ő nagyon a Biankát szeretné,na de majd meglátjuk még .

2011. jún. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 Andrea1987 ***** válasza:
Loretta,Almira,
2011. jún. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Én kislányom Emese és nem gyakran találkozunk ezzel a névvel (eddig konkrétan egy kislány volt a játszón). Másodikra a Luca tetszik (ez sem gyakori nálunk, még nem találkoztunk vele, pedig Bp-en élünk minden nap játszózunk, rengeteg helyre járunk és egy 800 fős iskolában tanítok. Szóval nálunk biztos nem tuszat név. Csak az a bökkenő, hogy valszeg fiú lesz.

Egyébként egyszer sem gondolkodtunk neveken, kapásból ez a kettő ugrott be, és fiú név is csak egy van, amit adunk majd. De ha Ti nem tudtok válaszolni nézd át a naptárt, ott biztosan találtok megfelelőt :-)

2011. jún. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

ó, már 5ször néztem át a naptáram, és vagy 15ször az utóneves könyvet, meg vagy 50szer a netet... Már arra is gondoltam, talán fiú... De láttam a punit :)


Most a Zóra, amint gondolkodom. Meg esetleg a Dóra. Pedig az sosem tetszett, de annál érzem, hogy talán... :S

2011. jún. 10. 08:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!