Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok nekem lány neveket...

Ajánlanátok nekem lány neveket az alábbi szempontok szerint?

Figyelt kérdés

Nem tudok választani, és lassan itt az idő.

Nem szeretnék tucat nevet (Anna, Luca, stb)

De ne legyen olyan név, amire visszakérdeznek az emberek, ha bemutatkozik, mert nem érti.

Nem tetszenek a dzsenifer és társai sem.

Cs betűvel nem kezdődhet.

azt hiszem ennyi kritérium van :)


2011. jún. 9. 18:07
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Akkor talán Dorka, vagy Dorina. Ezek sem tetsznek?
2011. jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem érzed ezeket a neveket a tiédnek, vagyis az ővének.


Próbálj, meg elécsendesedni és befelé figyelni. Ha nem görcsösz ennyire, biztos meghallod, hogy mit súg neked. A babók tudják, hogy mi a nevünk, csak mi szülők, nem mindig halljuk meg.

Nekünk határozott elképzeléseink voltak a nevekről. Botond vagy Borostyán. Aztán megfogant, növekedett és most 100%-ig biztosak vagyunk benne, hogy ez a gyerek Zalán. Ennyi.

Amúgy azt mondjék, hogy az apjuknak hamarabb elárulják a nevüket. A párod mit mond? Közösen hamarabb fog menni :-)))

2011. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

Zalánunk már nekünk is van. :) És ő tényleg az!

Én is így voltam, hogy előre tudtam a neveket, aztán terhes lettem... Aztán reménykedtünk, hogy lány, mert akkor tudjuk a nevét. Aztán megtudtuk hogy az, és mégsem tudjuk :D

Párom az Elizát szeretné. Ami szintén tetszik, csak nem érzem övének... De igazából az lenne a lényeg, hogy én eldöntsem... :)

A Zorkán is gondolkodtunk, de azért marad akkor inkább a Zóra, mert az komolyabb felnőttként, de hívhatom Zorkának is.

2011. jún. 10. 10:05
 34/44 A kérdező kommentje:
És a Dorottya? :)
2011. jún. 10. 10:12
 35/44 anonim ***** válasza:
Én is kislányt várok, és mi sem találtunk eddig olyan nevet, aminél megdobbant volna a szívünk. De az eddigiek alapján mégis a Salomé, Sáron, Sára jöhet szóba. Nekem még tetszik az Édua is, de az már van a rokonságban. Sok sikert! :)
2011. jún. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
9:46-os vagyok! Ha Dorottyát érzel, az lesz a jó :-) Amúgy szép név! Ha férjednek is tetszik, akkor meg van :-)
2011. jún. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Jázmin?
2011. jún. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

A Jázmin szép, de nm túl becézhető, amit viszont szeretek. :)

most ott tartok, hogy valami olyan kell, amit Dodónak hívhatok. De a Dórát túl általánosnak érzem, a Dorottya picit furcsa, a többi, amit Dodónak hívhatok, az már túl extrém (Doroti, Dolóresz, dorisz)

2011. jún. 11. 06:20
 39/44 anonim ***** válasza:
Laura Tímea
2011. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Dorina
2011. jún. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!