Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez? Felkeltem az...

Normális ez? Felkeltem az ágyból és jóval a köldököm felett egy ponton nagyon begörcsölt, vagy nem is begörcsölt inkább erősen húzódott. Kb ott ahol a baba van.

Figyelt kérdés

Ma többször volt ez,ha hátradőlök például,vagy amikor ma sétáltam akkor is begörcsölt mintha megkeményedett volna egy ponton de akkor oldalt.Néhány másodpercig tart csak.Másnak is volt ilyen??

33 hetes vagyok

Légyszi irjatok!!


2011. jún. 10. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én most vagyok 31 hetes(2. babát várom), és nekem már elég régóta van ilyen érzésem, de oldalt. Olyan furcsa mert előzőleg ilyen nem volt. Nekem főleg akkor jelentkezik mikor hirtelen fordulok az ágyban, de van mikor séta közben is, de ez annyira nem jellemző! Semmi baj nincs, ne pánikolj rajta!! Már egyre nagyobb a baba és ahogy helyezkedik, és te is mozdulsz, fáj ha valamit megnyom a kis drága! Ennyi az egész! Ha keményedsz, akkor szedj magnéziumot, akár 3x1-et! És akkor elmúlik a felkeményedés! Én is azt szedem! Remélem tudtam segíteni!További boldog babavárást!

2011. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ,beugrott ,hogy nekem is van olyan ha hirtelen fordulok pl: ágyba egyik oldalamról a másikra akkor is hirtelen "begörcsöl".Megnyugtattál hogy nem kóros:)Nekem első terhesség lehet ezért is vagyok kicsit parás:)Boldog babavárást Neked is!
2011. jún. 10. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!