Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől kezdett...

Hányadik héttől kezdett görcsölni a vádlitok?

Figyelt kérdés
most a 14. ben vagyok és nem tudom normális -e!?
2011. jún. 11. 18:14
 1/7 alaszka ***** válasza:
Nekem sose volt ilyen, most várom a 2-at, 37 hetesen. Szerintem magnéziumhiány, legalábbis az izomgörcsök erre szoktak utalni, de kérdezd meg a dokit. Magnéziumot úgyis szoktak szedni a kismamák, a haskeményedések miatt is. Vegyél MagneB6-ot vagy valamilyen más magnézium készítményt.
2011. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem természetes, bár ne is ess pánikba. Szedj magnéziumot, én a MagneB6 mellet Magnerot-ot is szedek, ami nagy dózisú magnézium.
2011. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
20. héten éjjel, azonnali magnézium, kálcium pótlás a megoldás.
2011. jún. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Avery ***** válasza:
100%
23-tól, reggel. Azóa este mindig beveszek egy Magnerot-ot, és így nem görcsöl be.
2011. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Huszon valahány hetes lehettem, amikor először görcsölt, és onnantól én is szedtem a magnéziumot! Először kálciumot szedtem rá, de az nem hatott. Viszont a magnézium jót tett!
2011. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Észre vettem,ha elfelejtem beszedni a magnéziumot,akkor az éjszakát nem úszom meg lábgörcs nélkül. Amúgy ilyen a 23. héten volt.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!

2011. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sumergo ***** válasza:

Még nem is voltam babás, amikor már találkoztam ezzel a problémával, úgyhogy már évek óta eszem a MagneB6-ot, de persze nem folyamatosan, csak mikor már éreztem, hogy a vádlim kicsit feszesebb, akkor szoktam pár napig enni.

Mikor babás lettem nem akartam megvárni, mikor jelentkezik a görcs, inkább 12. héttől eszem a magnéziumot is, ártani nem árt.

2011. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!