Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol tudnék vásárolni, kölcsönö...

Hol tudnék vásárolni, kölcsönözni, vagy varratni polgári esküvőnkre egyszerű, A-vonalú elegáns menyasszonyi ruha félét?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

kölcsönzőben, varrónőnél.

De ha nem kimondott mennyaszonyi ruha, hanem valami alkalmi,akkor olyan stílusú üzletben meg is veheted.

Azt sem mondtad melyik város, milyen színű, stílusú ruha..

le lehet pontozni...de a kérdésedből úgy tűnik tudod mit csinálj

2009. márc. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gondoltam h kölcsönözni kölcsönzőben varratni varrónőnél szoktak, jó, hogy ilyen okos emberek is vannak akik válaszolnak....!!!!!!! abban igazad van hogy nem írtam oda hogy hol: pesten, vagy környékén. és hogy milyen színű, nem mindegy, majd ha ott vagyok meglátom...
2009. márc. 21. 17:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én is gondoltam hogy vannak akik ilyen okosan tudják megfogalmazni a kérdéseiket.......

és egy ruhaválasztást ami divat kategória, beletsznek a gyerknevelésbe...vagy fel akarod nevelni a ruhát?

2009. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
terhes vagyok. ezért a terhes kategóriába írtam. de nem vitatkozok, gondoltam vannak itt olyan normális emberek akik terhesek, vagy voltak, és volt hasonló problémájuk, esetleg tudnak ezzel kapcsolatban segíteni. de látom nem sikerült kifognem egyet sem közülük sajnos.....
2009. márc. 21. 17:56
 5/7 anonim ***** válasza:
hát látszik h terhes vagy, bár szerintem egész életeben így viselkedetél, gondolkodtál...mégis lett pasid..grat...
2009. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de tényleg furán tetted fel a kérdést, és nem derült ki belőle, hogy kismama vagy.

[link]

Talán itt választ kapsz a kérdésedre. Ha Ismerőseid tudnak jó varrónőt akkor lehet hogy érdemesebb nála megvarratni, mert legalább olyan lesz amilyet szeretnél.

2009. márc. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én varrattam koszrúslány ruhát, 20.000 volt az anyag, s 10.000.- ért varrták meg, s nem lett olyan mint amilyenre számítottam.

Vaterán és teszveszen vannak eladó menyasszonyi ruhák, akad köztük kismamáknak való is, nézz szét szerintem ott.

2009. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!