Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhességtől...

Méhen kívüli terhességtől tartok!? Ma pozitívat teszteltem 3 különbözővel. Viszont kb 4 napja múlt el a mensim, ami 2-3 napig tartott és sokkal kevesebb volt.

Figyelt kérdés

Amúgy az ovutesztjeim is full pozítívak még a reggeli is.Azt nem tudom miért.

Kérlek segítsetek, mit csináljak? Külföldön tartózkodom, és a férjemet sem szeretném megijeszteni.


2011. jún. 13. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem megszokott mennyiségű vagy állagú volt a mensid,doki!!!Nekem is megjött,pozitív teszt (2),4 nap múlva 7.5 mm-es bébi szívhanggal!

Irány a doki,szerintem!

25hkm

2011. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Ó, valaki rendesen menstruál, miközben terhes... :D
2011. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ovuteszt azert pozitiv, mert az is a terhesseget mutatja. Az lh teszt reagal a hcg-re is.

Szoval az biztos, hogy terhes vagy.

Elofordulhat mensi, vagyis valamennyi mensi jellegu verzes az elso 2-3 honapban az aktualis napokon. Nekem ezt mondtak. Nem gyakori, de ez nem utal feltetlenul egybol mehen kivuli terhessegre.

Orvost mindenkeppen keress fel, neked nem kellene sokat varnod, jobb, ha megnez, de arra is keszulj fel, hogy ilyen korai terhessegnel lehet, hogy semmit nem fog latni, nem lesz szivmukodes. Ha igy lesz az sem jelenti azt, hogy gond van, csak varni kell 1-2 hetet es ismetelni az uh-t.

2011. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!