Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megint tehes vagyok? Fél éves...

Megint tehes vagyok? Fél éves mult a kisbabám. Bövebben lent.

Figyelt kérdés
7 hónapos a kislányom és már nem szoptatom mert csak 5 hónapig volt tejem, már kétszer meg is jött, most meg késik már 32 ik napnál tartok, pedig 28 napra megszokott jönni, tiszta ideg lettem, mert védekezünk óvszerrel, és egyszer sem tapasztaltunk semmi hibát, és mindig védekezünk, nem igazán szeretnénk még most ujjabb babát. létezik hogy esetleg mégsem terhesség lenne? majd veszek tesztet de csak jövöhéten mert most ugysem mutat még semmit. remélem akkor sem fog. jár hasonlóan valaki, és nem jött meg és mégsem volt terhes?
2011. okt. 12. 13:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
elnézést az elírásért, de még a terhesség gondolatától is félek.
2011. okt. 12. 13:19
 2/11 anonim ***** válasza:
nem hiszem,hogy terhes lennél,nekem is összevissza jött meg miután befejeztem a szoptatást.2 éves volt a fiam mikor kis tesót szerettünk volna,nem jött össze,mert magas volt a prolektin szintem.A doki azt mondta szoptatás után ez nagyon sok mindenkinél előfordul.amíg nem kaptam rá gyógyszert,nem jött össze a baba.Nálad is ez lehet,azért késik a mensid.
2011. okt. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés utáni 6. hétig tartott a mensi nélküli időszak pedig szoptattam 1 éves koráig a lányomat.Egyébként teljesen rendszeres volt szülés után is kb fél évig és utána valamiért borult az egész és össze vissza jött meg...pár hónap múlva újra rendeződött.
2011. okt. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ti csináltatok tesztet, vagy mikor mentetek dokihoz,jövőhéten menjek el vagy várjak és csináljak tesztet, ugy félek, ha terhes lennék megtartanánk, mert alapbol majd akarunk még. csak nem most kéne..
2011. okt. 12. 13:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálam is volt így, 7 hónap szoptatás, abbahagytam, megjött 2X pontosan, utána 2 hónapig semmi, közben teszteltem, negatív. Doki mondta, hogy ez normális, idő kell, hogy rendeződjön a ciklus.

Szedtem Hormeel cseppet, homeopátiás, hogy rendeződjön, mert nekem úgy kerek a világ, és használt is, megjött 1X, a köv hónapban pedig a kistesó mellett döntöttünk, aki jött is.

Szerintem tesztelj bátran! Nem hinném, hogy baba!

19 hetes kismama, 16 hónapos kisfiú anyukája

2011. okt. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 4 hónapja 3és fél hetet késett!!!! Nem volt baba, csak úgy késett, nem tudni mitől... Most másfél éves a kislányom, és azt mondta a védőnő, hogy szülés utáni 2 évben ez is normális lehet... Most is késett, de már vártam, hogy késni fog, mert mensi előtt 3 nappal már pozitívat teszteltem! Amúgy szerintem egy jó tesztet már megcsinálhatsz, hogy megnyugodj! A Coraxot ajánlom(DM-ben lehet kapni). De szerintem nem vagy terhes, csak valamiért késik...
2011. okt. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 8 hónapos volt a 4. babánk, amikor óvszeres védekezés mellett terhes lettem újra. (Terveztünk 5. gyereket, de kb. 3 évvel később.) Természetesen megtartottuk, és nagyon örülünk neki (valószínűleg pár napon belül megszületik). Ezt csak azért írtam le, hogy ha mégis terhes lennél, akkor se ijedj meg, utólag örülni fogsz neki! Majd írd meg, mi a helyzet!

38 hetes kismama

2011. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és én még szoptattam is rendesen (+óvszer), így estem teherbe... Utolsó
2011. okt. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
sziasztok,köszönöm a sok biztatást,még mindig nem jött meg. a férjem azt mondta nem baj ha baba akkor örülünk neki,és mindenkinek azt mondjuk terveztük. én igazábol azért nem most szeretnem mert félek a kislányom sinylené meg mert kiszámoltam 15 hós lenne csak ha szülnék. majd szombaton veszek és tesztelek.megirom majd.
2011. okt. 13. 22:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Várjuk a híreket! :)
2011. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!