Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kaposváron hol lehet nem túl...

Kaposváron hol lehet nem túl drága kismama ruhákat venni?

Figyelt kérdés
Esetleg valahol a környéken is érdekelne.
2008. febr. 22. 00:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a nadrág kérdést elég olcsón megoldottam.Vettem egy hozentróglit,hogy ne essen le.(Minden military és munkaruhaboltban lehet kapni,vagy rendelnek neked,bár most kezd divatba jönni,és esetlek divatboltok polcain is találsz.)Meg kismamabandázs,és így sokezer forintos nadrágok megvásárlásától kíméltem meg magam,amik lehet nem is lesznek jók rám következő babakor.Felsőket pedig 1000-1500as áron lehet kínaiban kapni.Igaz ott nem kismamafelsőnek reklámozzák,de most pont olyan darabok vannak divatban,amik nekünk is jók.A ruhákon megspórolt pénzt költheted a babára:)

2008. febr. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!