Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák, anyukák! Mik azok a...

Kismamák, anyukák! Mik azok a dolgok amiket mindenképpen be kell szerezni a kisbabának még a szülés előtt! Ma vettem meg a kiságyat mindennel együtt 30 ezer Ft volt? Szerintetek drága volt? 6Hós kismama!

Figyelt kérdés

Egy konkrét listát esetleg nem tudna valaki leírni!

A ruháktól a hőmérőig mindent?


2010. ápr. 15. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

kiságy

pelenkázó

pelenkázó alátét

eldobható pelenkázó alátét

posi kenőcs,törlö

olló helyett csipesz,

lázmérő

textilpelusok

fürdetőkád

badyk

rugdalozók

nyár lesz ha szülsz napozók

sapik

fejőgép:)

aventos poharak vagy zacsik

orrszivó

most hirtelen ennyi

2010. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ird be a keresőbe, hogy babakelengye, ott mindent megtalálsz. Kicsit sok lenne leirni.
2010. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

az eldobható pelus kimaradt az előbbi listából

abból a legkisebbet vedd, és ne túl sokat, mert nem tudhatod meddig lesz jó. és ne "tankolj" be egy márkából, mert nem biztos, hogy nektek jó lesz

2010. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát konkrét listát nem tudnék írni, mert mi szinte mindent úgy kaptunk használtan, de szerintem túl sok mindent nem érdemes előre felhalmozni, mert sokkal több dolog van a piacon, mit amire valóban szükség lehet, és emellett akkor is be tudtok még vásárolni, ha megvan a baba.

Szerintem a minimum:

kiságy (bár a másodikommal először csak mózeskosár volt, mert tudtam, hogy úgyis abban kezdjük...)

kiskád

ruhák

textil pelusok, eldobható papírpelus (vagy mosható, ha azt választjátok)

és ennyi.

HA nagy a rokonság, játékot sem érdemes venni, mert a legelején nem játszik, mindenki azt hoz ajándékba, és akkor utána meglátjátok még mi kell...

2010. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
babakocsi, bébihordozó az autóba
2010. ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
kellékek a köldök ápoláshoz
2010. ápr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én megvettem az alkoholt,a babaolajat,glicerin-boraxot és egy popsi krémet is,meg vattát is,hogy ne hazafövetel után kelljen menni ezekért,hintőpor se árt.
2010. ápr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ja az ágy nem volt drága. Kombi kiságy? Ágynemű is megvan már bele? Matrac?

Ha ez így minden megvan, akkor nem volt drága!

2010. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, csak azért kérdeztem mert eddig a védőnő semmilyen listát nem adott,így csak gyűjtögetek egyenlőre!

A legfontosabb dolgokat próbálom meg összeszedni a többi ráér!

2010. ápr. 15. 15:36
 10/15 anonim ***** válasza:

sterilizalo (hacsak nem te gazon akarod sterilizalni a dolgokat)

en vettem cumisuveget es cumit is. Bar enyem nem cumizott, visoznt a cuclis uveg jol ott mert nehezen indult meg a tejtermelesem es hozza kellett potolnom. Kislanyom nagyon jo etku.

vettem meg cumisuveg melegitot h ne a mikroban kelljen melegiteni. nem egeszsges.

autos ules ha van kocsid.

takaro.

furdeto kremek.

en eldobhato pelust hasznalok, bar textil pellus nagtyon jo bufioztetni. eloket.

en vettem meg bolcsot ugyanis eleinte a mi szobankban aludt, kb harom honaposan raktuk ki a mellettunk levo szobaba a kis agyba. agyhuzatot. bebimonitort. nagyon hasznos. babakocsi, babanak torolkozo. takaro. kis kesztyu. elektromos mellszivo. en mindenbol az avent brandet hasznalom nekem bevalt. tobb most nem jut eszembe.

2010. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!