Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tejszivárgás pár hetes terhese...

Tejszivárgás pár hetes terhesen? Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

Pár napja teszteltem pozitívat, még csak 4 hetes terhes vagyok. Van egy 16 hónapos lányom, akit tavaly augusztusig szoptattam. Azóta is jön nyomásra egy-két csepp tej a mellemből, de most előfordul, hogy nyomás nélkül is távozik egy-egy csepp, mert látom a melltartómon.

Másnál is előfordult ilyen? Ez normális?


2011. jún. 15. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is volt, a doki azt mondta normális. Pár hétig tartott és elmúlt egy pár hónapra, majd 3. trim-ben újra kezdődött.
2011. jún. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Megnyugtattál, hogy nem vagyok egyedül ezzel.
2011. jún. 16. 10:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tavaly jártam így. Már volt egy kis lányom és amikor megint terhes lettem (még nem is tudtam, hogy az vagyok) egyszer csak elkezdett csöpögni. Sajnos az a terhességem nem maradt meg. De most megint babát várok és minden éjjel foltos lesz a hálóingem, este ha leveszem a melltartóm, a bimbómnál ott van az odaszáradt tejcsi.


23 hkm

2011. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!