Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes km vagyok, és borzalm...

38 hetes km vagyok, és borzalmas derékfájással szenvedek, a derekam leszakad, előre is sugárzik, borzalmasan fáj. Aludni sem bírok, se jobb se bal oldalt, van hasonló panaszú kismami?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nemsokára megérkezik a baba :)

Legalábbis nekem egy pár napra rá beindult a szulés :)

Egy héttel hamarabb szuletett a kiírt termín elott, de így is 3260 gramm volt 49 cm :)

2009. aug. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaj, bár úgy lenne, nagyon kínlódok már, nemhogy aludni, ülni és állni sem a legkönnyebb!
2009. aug. 21. 10:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 38 hetes vagyok..nekem is majd le szakad a derekam sőt észre is vettem hogy megy lejjebb a pocim.szóval valmi készülőben van.AZ alvással én is igy vagyok.A fejem is fáj, én még nagyon vizesedek is:( várom már a picit...
2009. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én már nagyon szenvedek ezzel a derék dologgal, alig bírok az ágyon megfordulni, húzza a hasamat is, borzalmas. nekem a fejem nem fáj, csak egyre sűrűbben hányingerem van:(, ami egész terhességem alatt nem volt!
2009. aug. 21. 11:19
 5/7 anonim ***** válasza:

én is hasonló cipőben járok.rettenetesen fáj a derekam,a hátam,sokszor még a pocim is a derékfájástól.alvás az rettenetes,minden fordulásra megébredek.igaz megfordulni már könnyebb az ágyban,de a keményedés rettentő tud lenni.

holnapra vagyok kiírva,de már hetek óta ez megy.ja a pocim is elkezdett lejebb menni a múlt héten,de most valahogy megállt.nem tudom mi lesz,már igazán kibújhatna,mert már nagyon rosszul viselem.de most már csak azzal nyugtatom magam,hogy jövő héten már biztos a kezemben tarthatom a kisfiam.

könnyű szülést mindenkinek!

39+6 hetes

2009. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem a pocim már nagyon régóta lent van, a baba feje is rögzült már a helyére, szóval én is csak várok, várok, de jó lenne már túl lenni rajta, félek is nagyon, első baba. mindenkinek könnyű szülést kívánok:)!
2009. aug. 21. 11:55
 7/7 anonim ***** válasza:
SZia!érdekes a hányinger dolog nekem is volt, de már elmult, pár napig volt, egyébként egyáltalán nem.(elméletileg kisfiam lesz?neked? nekem most ezzel a rosszabb idővel elmult a derékfájás!szurkolok nektek..sok sikert, könnyű szülést!
2009. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!