Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elméletileg 5 hetes terhes...

Elméletileg 5 hetes terhes vagyok.4 napja megfáztam. Árt a babának?

Figyelt kérdés
Bocs ha már ezt kérdezték,de nagyon örülök,hogy a "teherbeesés" után végre ide is írhatok.Lázam nics,a torkom sem fáj,"csak" szimpla nátha.Kicsit ideges vagyok,mert 14 hónap után a 3. clostis hónapban végre pozitívat tesztelek,erre megfázok.Nem szeretném ha valami baj lenne.
2009. márc. 22. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meleg mézes citromos tea, és fekvés, nekem ez segített! Jobbulást és gratula:)
2009. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és megnyugtató választ!Megfogadom a tanácsod,remélem nekem is segít.
2009. márc. 22. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha netán lázad lenne, a doki a SOTE II-n azt mondta nekem hogy 38-39 fok alatt nem okoz baj a magzatnál. De azért jobb csillapítani, hűtőfürdőt vegyél ha lenne lázad. Jó még a homeopátiás oscillococcinum (vagy hogy írják) és terhesség alatt szedhető.

Jobbulást és Gratulálok a babához!

2009. márc. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak késöbb tudtam meg, hogy babás vagyok kb. a 3-4 héten influenzás voltam 39 fokos lázzal, még szerencse, hogy olyan bógyókat kaptam, ami orvosi felügyelet mellett szedhető, így nem lett semmi baj. Ha lehet én homeopátiás bógyokat, ill. gyógyteát és mézet vennék magamhoz a helyedben. Boldog babavárást! :-) 14 hetes kismama
2009. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Megyek is teázni.:)
2009. márc. 22. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!