Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33+2 vagyok, holnap megyek...

33+2 vagyok, holnap megyek vérvételre, doktor azt mondta hogy 6. kor egyek 2 zsemlét és 3 dl tejet, és 8 kor leveszik a vért, ez a 2 zsemle nem sok,1 nem lenne elég? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:

24-28 hetesen nem csináltak Neked cukorterhelést?

Ez az első ilyen vizsgálat, esetleg baj van a cukroddal?

2011. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs baj,voltam a cukor terhelésen is.
2011. jún. 16. 15:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor miért kéri így, nem értem.

De ha ez kell, csináld meg (bár én reggel 6-kor egy falatot sem tudtam letuszkolni terhesen...)

Kérdezd meg tőle szerintem, ha tudod telefonon/sms-ben/e-mailben

2011. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jún. 16. 15:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 25 hetesen voltam 1órás terhelésesen, 1 zsemle, 2 dl tej... ez a két órás majd a duplája, mennyiségben, van olyan doki, aki 2 órás cukrot is néz... nem lehet, h ez az?
2011. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is voltam anno, de a 28. hét környékén és holnap is mennem kell.. Nekem egy kicsit fura, amit a dokid kért, mert ebben ugye nincs benne, hogy evés előtt le tudják mérni a vércukrod, csak amit evés után mérnek. De amúgy is túl soknak tűnik az a 2 zsemle, mert általában , ahogy az egyik előttem szóló is mondta, 1 zsemle+2 dl tej vagy 2-3 deci cukorszirup szokott lenni az általános.. Mindegy, én a te helyedben én is rákérdeznék erre, hogy tényleg komolyan gondolta ezt a hajnali evést??!!


35 hkm

2011. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm ,voltam vérvételre nálunk 16 kerületben ez van,a nővérek is ezt tudják...hmm érdekes,jól esett reggel a tej viszont epe görcsöm szokott lenni tőle ,nem volt epe görcsöm , de fájt a fejem.
2011. jún. 18. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!