Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, de nem...

8 hetes terhes vagyok, de nem érzem magam annak ez baj?

Figyelt kérdés

Nincs semmi tünetem, csak néhány szagra lesz hányingerem, de ezen kivűl semmi.

Ha felszívódott, vagy elment volna a babám,akkor az vérzéssel járna igaz?

Hétfőn megyek csak dokihoz, nagyon ideges vagyok!

Szerintetek?


2011. jún. 17. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Én az egész terhesség alatt olyan jól voltam, hogy amíg nem kezdett el nőni a hasam, addig nem is éreztem magamon semmit. A pizzát megutáltam, ennyi terhestünetem volt. :)

Úgyhogy elvileg nem baj, ha nincsenek tüneteid, ez még nem feltétlen jelent gondot. Tudom, hogy ideges vagy, de nem mindenkinél jelennek meg terhestünetek, és ez nem baj!

2011. jún. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Nagyon nehezen jött baba, mindenen izgulok, de remélem nem lesz baj.

2011. jún. 17. 11:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, minden rendben van! A barátnőmnek vasárnap ment el a babája 7 hetesen, és nagyon erősen görcsölt, vérzett, de mivel te jól vagy, a babád is biztosan jól van! Amúgy nekem sem volt eddig semmi terhes tünetem, és ma töltöm a 23. hetet! :)
2011. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is nagyon izgulok....

nekem februárban elment egy babám, és most is véreztem a 6. héten, láttak leválást, pihenni kell, aztán rá egy hétre minden oké volt, eltűnt a leválás, a pindur is jól volt. de legközelebbre július közepére kaptam időpontot...:/

nagyon rossz ennyit várni, főleg, hogy volt gond. most kezdem a 10. hetet, már alig várom, hogy menjek a 12 hetes UH-ra, mert addig megőrülök...

egyébként már én sem hányok, néhány szagra öklendezek, főleg mikor a nagyobbik gyerekemnek popót törlök, húúú hát az most komoly megpróbáltatás, de egyébként ennyi. jól vagyok én is.

hétfő mindjárt itt van és meg is nyugodhatsz!:)

2011. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen csajok a megnyugtatást! Tényleg annyira vártuk már hogy nem szeretnénk komplikációt.

Minden jót nektek! :)

2011. jún. 17. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!