Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi keményedés normális...

Mennyi keményedés normális 20-22 hetesen, ha nem vagyok túlzottan kimerült?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elvileg nem igazan normalis. Nalam a 26-27. heten kezdodott, es a doki szigoru pihenest rendelt el. Most mar a 36. hetben vagyok, szerencsere nem lett gond.
2011. jún. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

napi 5-10 kemenyedes elfogathato de mindenkeppen pihenni kell mert meg sok van es nem jo jel ha mar ilyen koran kezdodik ...magnezium es sok lusti!

Anno nekem is ilyenkor kezdodott de en elertem az 5 kemenyedest 1 ora alatt es csak nagyon nehezen lazult el ezert fekudnom kellett 35 hetes koromig...35 hetesen kimasztam az agybol es aktiv eletet eltem (tornazztam, setaltam, takaritottam) de nem indult be a szules...a lenyeg az hogy ne stresszelj mert az is sokat ront a dolgon

2011. jún. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a doki ha napi 10nl több van, akkor méhszájat kell nézni. és esetleg kenetet venni. és persze szedj mellé magnéziumot, nekem magnerotot írt, napi 2x1, amióta azt szedem, azóta nem keméynedek annyit.
2011. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Napi 4-5 belefér? Reggel szedek 1 Magne B6-t, és néha este felé is bekapok egyet.
2011. jún. 20. 14:23
 5/12 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. 1 db magne b 6 naponta annyi mint halottnak a csók. 2 se túl sok ha keményedsz. próbáld ki a magnerotot, aebből elég napi kettő.

20-22 hetesen talán korai a nai 4-5, nekem ezt a max. 10-et 26 betöltöttnél mondta, de sztem legjobb, ha a dokidat kérdezed, esetleg ha aggódsz nagyon, akkor kérd meg, nézze meg a méhszájadat, az a biztos.

2011. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az egy hete zárva volt.
2011. jún. 20. 15:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen de egy hét alatt bármi történhet!!!!!!!!!!!
2011. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez van, szedem a magnéziumot, napi 3-4et,de még így is. Mondjuk én nem tudok pihenni, mert a kicsi lányomat állandóan emelgetni kell és futni utána. A nagyobbról már nem is beszélve. Szóval sok pihi és több magnézium. És a dokit látogatni, ha aktuális.
2011. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi az a keményedés terhesség alatt? Még nem halllottam róla :S
2011. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem az összes terhesség alatt egyfolytában keményedett. (az olyan, hogy megkeményedik az egész hasad, nem görcsöl, mert -jó esetben- nem fáj, csak kellemetlen, fél percig tart, utána enged)Emiatt voltam mindig veszélyeztetett, de nem volt semmi baj ezen kívül. Most is úgy van, elejétől keményedik, van hogy naponta 10x, van h. 1x, változó. Mg-től nem javult. Van amikor lefekszem, jobb lesz, de legtöbbször pihitől sem áll le. Most már 35 hetes vok, ha keményedik, egyre jobban fáj is, ezek már jóslók lehetnek. Ha neked a pihenésre jobb lesz, akkor sokat kell pihenni. Ezt csak azért írtam hogy ne izgulj feleslegesen, nem biztos, hogy bajt jelent. De azért persze mindent megtesz az ember. Jó babavárást :)
2011. jún. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!