Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mely könyv az, amelyik egy...

Mely könyv az, amelyik egy kismamának szüksége van és nem sok kapható belőle? Vagy kevés könyvben van róla szó? Konkrét címre gondolok!

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a terh. alatt a Terhesség ABC-je címűt forgattam és mindenre választ kaptam belőle.
2009. márc. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a 9 hónap: alapköny, minden benne van, nagyn haszns, Terhesség napról napra: sok 3D uh képpel, inkáb színes, érdekes, ha ajándékba vinném ezt venném, mert nem olyan régen van piacn, és nem ez az a köny amit általában először vesznek. Mínusz kilenctől tizenkettőig: Jools Oliver, a Jamie Oliver felesége, nagyon olvasmányos, és sok recept vann benne, ami már a megszületett babának is hasznos, de a terhességet is őszintén írja le, sokszor úgy éreztem, mintha magamról olvasnék, hasznos, humoros, színes....
2009. márc. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a Kismamák nagykönyvét vettem meg és minden kédésemre választ kaptam.
2009. márc. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!