Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen megváltozott a...

29 hetesen megváltozott a babám mozgása? Ez normális?

Figyelt kérdés
Eddig egyfolytában rúgkapált,most mintha periódusokban mozogna,hol egyáltalán nem,hol aktív.A mozgása lassúbb lett és kevésbé erőteljes,de ha éppen aktív periódusban van,akkor kimondottan fájdalmasakat rúg.
2009. márc. 23. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyre kevesebb a helye. A kimaradások meg azért vannak, mert ő is szokott aludni, meg ébren lenni.

Normálisnak tűnik.

2009. márc. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 28.hétben járok és ugyanezt tapasztalom.Szinte minden nap van 1-2-3 olyan peiódus, amikor sokat mozog, de az is előfordult, hogy kb. 8 órán keresztül semmit nem éreztem.Ma is elég lusti...

A védőnőm szerint ez normális,ilyenkor az a fontos, hogy minden nap érezzük mozogni.

Minden jót Nektek!

2009. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,remélem minden rendben.Sajnos már veszítettem el babát,de nála nem a mozgás változott meg,hanem egyre kevesebbet mozgott és hiába szóltam az orvosnak erről,azt mondta,hogy kevesebb a helye.Végül elveszítettem,ezért most nagyon aggódom,hogy nehogy megismétlődjön ez a borzalom!
2009. márc. 23. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi ne agodj nekem is igy van.Mostanába tobbet mocorog (vagyis ugy érzem mintha mászkálna a hasamba)mint rugdalozik.
2009. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!