Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meglehet oldani valahogy majd?

Meglehet oldani valahogy majd?

Figyelt kérdés
7hetesen kórházba kerültem mert nagyon kiszáradtam. Sajnos a nővérek elég ügyetlenek voltak és így össze vissza szúrták mind a 2 kezem. Nagyon belilult a karom és érzékeny is. 10 hetes vagyok. Sok idő telt már el de még mindig lila és nagyon érzékeny. Lassan vérvétel de így nem merek el menni mert nagyon fájna. Tudom hogy fontos a vizsgálat de nem tehetek róla hogy érzékeny most =( Hogy lehetne megoldani?
2011. jún. 20. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy akkor màshonnan fognak vért venni.
2011. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Phenylbutazon kenőcsöt nekem is ezt ajánlották a kórházban mikor összeszurkáltak és tényleg bevált, visszahúzta a kékséget és csökkentette a fájdalmat.De abban nem vagyok biztos hogy az első trimeszterben lehet-e használni,ezt a patikában megkérdezheted.

üdv:18 hetes km.

2011. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is a 6.-tól a 12. hétig voltam kórházban vészes hányás miatt és minden nap kaptam infúziót úgy hogy 3naponta új helyre szúrták úgyhogy tudom miről beszélsz. Aztán a 16 hetes vérvételen mondtam a laborban, hogy mi történt de látták is a karomon és nagyon óvatosan vették le, hogy minél kevésbé fájjon. Igaz így is rossz volt de a laborosok sokkal ügyesebbek mint a nőgyógyos nővérkék! Ne aggódj inkább gondolj arra, hogy ezt is babádért teszed!

33+4hkm

2011. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!