Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehúztam és telepítettem a...

Lehúztam és telepítettem a Sims3 játékot, a kód is megvan, de most CD-t kér a telepítés folytatásához. Meglehet valahogy oldani?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Daemon Tools a te programod :)
2011. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én nagyon kezdo vagyok, szoval....
2011. szept. 29. 18:19
 3/7 A kérdező kommentje:
megvan ez a programom, de mit csinaljak vele????
2011. szept. 29. 18:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt a leírás és a link ahonnan lehúztam,de nem értem a leírást. Most valamit fel kell égetnem cd-re? és ha igen akkor mit? Mert már betelepítettem a játékot, minden baromság megy, csak ha elakarom indítani, akkor kéri a cd-t.
2011. szept. 29. 18:38
 5/7 anonim ***** válasza:

1.Run and Install Final Version Patch

2.Copy TS3.exe and TSLHost.dll from crack dir to installation folder GameBin folder (overwrite - replace)

3.Start playing!


Note: recommended to start this game from ts3.exe (from bin folder - create a shortcut to desktop) not from launcher and also if you still

encounter problems try to block ts3.exe from your firewall


Ez azt írja hogy vlmits3.exe fájllal indítsd el, és előtte meg a TS3.exe meg a TSLHost.dll fájl másold át a GameBin mappába, így sem megy?

2011. szept. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem megy, nem találom ezeket a fájlokat, de azért koszi :(
2011. szept. 30. 16:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj elrontottam :D

ts3.exe fájl keress, ha nem megy, töldsd le másik helyről, mást nem tudok :/

2011. okt. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!