Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek az angelsoun...

Mi a véleményetek az angelsounds magzati szívhang hallgatóról? Használtok ilyet?

Figyelt kérdés
11 hetes terhes vagyok és erősen gondolkodom, hogy vegyek-e!
2011. jún. 20. 15:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Utolsó! Köszönöm aranyos vagy, de már licitáltam is egyre! :o)

Gyors és könnyű szülést kívánok! :o)

2011. jún. 20. 16:22
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, jó lenne! :) Neked meg szép, problémamentes terhességet!

Jó tanács: eleinte kb a szemérem dombon találtam meg a szívhangot. Jól el tudnak bújni ám :)

2011. jún. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, már alig várom, hogy hallgatozhassak! :o)
2011. jún. 20. 17:44
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekünk nem Angelsounds van, hanem ilyen: [link]

Nagyon jó dolog, nemcsak saját részre. A leendő nagyszülők, a nővérem, a leendő keresztanya mind nagyon élvezték az előadást, főleg, hogy nem csak a szívverést lehet rajta hallani, hanem a rugdosásokat is. A párommal rengeteget szoktunk mulatni a vicces ütemű mozgásokon meg azon, ahogy a baba "emelgeti" a hasamra erősített készüléket.

Másrészt hasznos is, mert elég lusta a babám, néha teljesen lepihen, alig mocorog, olyankor megnyugtató érzés behallgatni és hallani a jó ritmusú szívverését.

Jó hallgatózást!


35 hetes kismama

2011. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Van és a végén is nagyon hasznos volt, mert amikor nem akar mozogni, akkor nem paráztam agyon magam. Most a tesó hallgatózik állandóan.

Megéri, ha belefér a keretbe. Jó a használt is.

Első alkalommal vidd el a védőnődhöz, hogy segítsen neked, hogy tudd, hol kell keresni, és mit kell hallani. Általában segítőkészek.

2011. jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

20:26-ostól szeretném megkérdezni, hogy hány hetes voltál amikor elkezdtétek használni ezt a fajta készüléket?

Csak, mert a leírásban az láttom, hogy 21. héttől lehet!

2011. jún. 21. 08:28
 17/19 anonim ***** válasza:

20.26-os vagyok: bénák voltunk, későn jöttünk rá, hogy a rögzítő pánt nélkül semmi értelmeset nem lehet hallani és ez pont a 20 hét körül volt. hogy a pánttal hallottunk volna-e korábban bármit is, azt már nem fogjuk megtudni...

még valami: a hallgatóhoz adott fülhallgató helyett jó minőségű fülhallgatót használtunk, ezzel sokkal tisztábbak voltak a hangok.

2011. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :o)
2011. jún. 21. 09:40
 19/19 anonim válasza:
Szia! Hát, elolvastam a termék leírását és ez egy dopleres hallgatózó. Ez invazív módszerrel mér és a leírásban is szerepel, hogy bár elvileg ártalmatlan, csak rövid időre javasolják a használatát. Gyakorlatilag a készülék jeleket küld és azoknak a visszaverődését nézi. (Mint ahogy a denevér lát :) ) Ennél azért vannak már biztonságosabb módszerek, amik gyakorlatilag már otthon igazi ctg-t csinálnak noninvazív módszerrel. Itt gyakorlatilag a készülék egész nap rajtad lehet. Amit ismerek, az mikrofonos elven működik, egy kardiotopográf, nincs besugárzás. Nem is használható a 10. héttől, hanem csak a ~20-tól hallgatózásra és a 28-32-től ctg vételére, amit még ki is elemeznek. Ez egy teljesen másik eszköz, én azt használom.
2019. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!