Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen nem korai a keménye...

17 hetesen nem korai a keményedés?

Figyelt kérdés

3. babát várom, tudom milyen a keményedés és ez tuti az.

:(

Néha már egészen fájdalmas :(

Az elején fenyegető vetélés miatt Utrogestan-t szedtem, véreztem a 8.hétig.


Mg nem segít, dokim szabin.

Védőnő...azt mondta, hogy szedjek kettővel több Mg-ot.

Pihenésre persze előbb-utóbb elmúlik, de naponta van, hogy többször is jelentkezik.

nem korai ez még?


2011. jún. 20. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is a 8.héttől kezdtem szedni,és fenyegető vetélés miatt Utrog.szedtem a 12.hétig.Nekem a 35.héten azt mondta a doki,hogy magnézium tablettából napi 3x3-at is szedhetek.Sajna ez is kevés volt már ekkor,emiatt infúzióban kaptam.Szerintem,ha sűrűn jelentkeznek a keményedések,hívd fel a dokidat,hogy ő mit tanácsol,annak ellenére,hogy szabin van.Próbálj pihenni,persze tudom két gyerkőc mellett nem egyszerű ezt megtenni.

Minden jót kívánok Nektek!

2011. jún. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

3. babánál nem korai. Nekem már a 10. héten volt keménykedésem-szintén 3. baba. Én a magne b6-ról a magnesium citritre váltottam- olcsóbb is,és nekem ez segített- napi 2 szemet szedek belőle. (kiírva 140 ft/10 szem, vény nélkül a duplájába kerül). A keménykedésekre a magnéziumon és a pihenésen kívül jó szokott lenni,ha sok folyadékot iszik az ember.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyermekes,28 heteske

2011. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!