Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. héten optimális fekvésné...

A 12. héten optimális fekvésnél és profi UH-val látszik a baba neme, neked meg tudták mondani?

Figyelt kérdés

Minden egyes fejlődésről szóló oldal azt írja,hogy a 12. hétre teljesen kifejlődik a baba külső nemi jellege,az hogy miért nem sikerül mégis megállapítani,az nem azért van,mert még nem olyan végleges a formája...

Ha nem tudták neked megmondani,akkor valóban csak az UH hibája volt és az,hogy nem jó pózban feküdt a babád?


2011. jún. 21. 08:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem a 12.héten megmondták,mert csak azt mutogatta:D
2011. jún. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem még 18 hetesen se pedig igen kerestük...
2011. jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló.

De akkor "csak" annyi volt az oka,hogy nem fordult jó szögbe a baba? Vagy az UH miatt nem látszott?

2011. jún. 21. 08:51
 4/21 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Az UH profi volt teljesen a szívének mind a 4 üregét láttuk egyenként. A gyerek combjait is láttuk, a lába közé valahogy mégsem láttunk be. :(

2011. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én most voltam 12. hetin. A gép hiperszuper! Mégsem látszott tisztán! Nem is nagyon akarta tárogatni a lábát, meg nekem a doktornő is azt mondta,hogy ilyenkor még összetéveszthető a két nemiszerv. Nekem most azt mondta,hogy kislány, de azt is,hogy nagyon ne vegyem készpénznek. Nem is akartam megmondani, mert amíg nem látják biztosan, addig nem szokták, de kierőszakoltam!:)
2011. jún. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekünk a 12 hetes UH-t egy 4D- s szuper géppel csinálták, de még így sem mertek mondani semmit, mert nem látszott teljesen tisztán. Csak 20 hetesen tudtuk meg a nemét.
2011. jún. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem 12 hetesen határozottan mondta a doki, hogy kislány, de nem hittem el, hogy egy lányt ilyen hamar látni lehet (5. babám, és ugyan a fiaimat is 12 hetesen mondták meg -én is világosan láttam-, viszont a kislányomat anno csak 7. hónapban mondták biztosra). Azóta viszont 2 másik doki is mondta már, hogy lány, a 18 hetesen már tutira mondták, így mostmár elhiszem. Ezek szerint jó géppel, jó doki, megfelelő fekvésben lévő babánál már meg tudja mondani, akár lány, akár fiú!

22 hetes kismama

2011. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mind a három babámnál 100%-ra megmondták a nemüket a 12. héten.

Nézték 2d-n és 4d-n is.

Persze lehet, hogy azért, mert mind a három Fiú :)

Ezt az oldalt láttad már?

[link]

2011. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Jajj ez a link nagyon jó,én azt hittem már nincs olyan oldal amit a terhességgel kapcsolatban ne láttam volna!!!!

Köszi!

2011. jún. 21. 09:52
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem a 13. héten azt mondta a doki, hogy valószínűleg fiú, a 18. héten pedig már biztosra mondta hogy kisfiú lesz.


33 hetes kismama

2011. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!