Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen mehetek gyógyfürdőbe?

22 hetesen mehetek gyógyfürdőbe?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 12:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
8 hetesen nézték utoljára a méhszájamat, akkor zárva volt.
2011. jún. 21. 12:22
 2/13 anonim ***** válasza:
Éppen mehetsz, de egyáltalán nem ajánlják, mivel a meleg víz vérbőséget okozhat, illetve még nagyobb a fertőzés veszélye. Én egy nyarat kihagytam, szerintem te is tedd azt, de rád van bízva.
2011. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron terhesen én sem mentem fürdőkbe!

A meleg víz nem feltétlen tesz jót, persze nem is biztos, hogy gondot okozott volna, de nem kockáztattam.

2011. jún. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

szerintem több szempontból sem.

egyrészt a melegvíz miatt

másrészt a fertőzésveszély miatt sem

harmadrészt, pedig tudom, keveseknek tűnik fel de a gyógyvizek nem ajánlottak mindenkinek- szóval egyáltalán azt kell első körben megnézni terheseknek ajánlják e az illető gyógyvizet.

Persze egy jópofa orvostól idézve a klasszikust: Persze, hogy mehetsz minden további nélkül, ha nem mész bele a vízbe, nem tartozkódsz a napon, hanem egy hűvös szobában, felpocolt lábakkal pihengetsz.

2011. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem mennék,mert nem hinyozna egy gombás fertőzés.
2011. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én fürödtem de nem gyógyfürdőben. Forró vízbe én se mennék. De mehetsz normál medencébe, Balatonba, akárhova. Én még soha nem kaptam gombás fertőzést medencében (fura is lenne annyi klór után amit beletesznek...).
2011. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha meleg víz, akkor mindenképpen tilos. Egyébként lehet fürdeni. De mivel ez gyógyvíz, meg kell kérdezni ott helyben (vagy indulás előtt telefonon), hiszen számít a víz összetétele is.
2011. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor inkább nem megyek.
2011. jún. 21. 12:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Én pont ennyi idős lehettem tavaly előtt, amikor elmentünk Hévízre. Az is melegvíz, ezért több dokit is megkérdezve, arra jutottunk, hogy ha már ott járunk és velünk minden ok volt, kis időre bemegyünk. Semmi bajom nem lett.
2011. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem tenném. Még nem terhesen se mennék bele...
2011. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!