Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen másodfokban érett...

26 hetesen másodfokban érett lepény, az nem korai?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Állítólag a III-as fokozat elérése után bármikor megindulhat a szülés, viszont amíg az áramlásvizsgálaton (flowmetria) minden rendben találnak, és a baba szépen addig nincs ok az aggodalomra.

A lepény érettsége mindenkinél másképp alakulhat, de önmagában a II fok még nem jelent rosszat, mert terhességben mindent összefüggésében kell nézni. Ha minden más adatod jó, akkor ne aggódj.

Általában 28-30. hétre lesz II. fokban érett a lepény, de van akinél előbb, van akinél később. Ha a flowmetria jó, akkor a baba elég tápanyaghoz jut.

Ha jól gondolom te ma már feltettél egy kérdést, ahol az uh-n szereplő adatokra kérdeztél rá. Na ott úgy láttam minden rendben volt.

A dokid sem mondott semmit ugye? Gondolom azért, mert nincs baj!

2011. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajna nem a dokim csinálta az ultrahangot,de szombaton megyünk 4D-re,ott ezekre külön rákérdezek.Azért ijesztő ez a II. fokban érett lepény,mert állítólag mostanában kellett volna egyesre érnie.És olvastam,hogy ilyenkor már anyai felszín felé kitüremkedő meszesedés látható.Hát ettől lettem nyugtalan.De igen a baba úgy tűnik jól van,hála az égnek.A medence végű fekvés pedig ilyenkor még nem baj,ugye?
2011. jún. 21. 14:57
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, és mi az a flowmetria?
2011. jún. 21. 14:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem első baba 33-34 hetesen lett fejvégű fekvésű, úgyhogy még van ideje forgolódni. Ilyenkor még nem baj, ha faros.

A dokidnál kérdezz rá mindenre, és remélem, hogy semmi gond nem lesz!

2011. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt mikor csinálják?Lehet,hogy nekem is volt,csak nem tudtam,hogy az?
2011. jún. 21. 15:00
 6/8 anonim ***** válasza:

A flowmetria az erekben folyó áramlás mérésére és vizualizására szolgáló eljárás.


Nekem nem tudom, hogy csináltak-e, mert nem mondták, de lehet, hogy ha minden rendben megy, akkor nem is foglalkoznak vele. Kérdezz erre is rá a dokidnál!

2011. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Okés,nagyon köszönöm az "okosítást"!Így nyugisabban alszunk este!További szép napot!
2011. jún. 21. 15:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem flowmetriát a 33. héttől csinált a dokim, mert a baba szíve lelassult egy kicsit a keményedések alatt (sokat keményedtem). Szerencsére nem lett gond.
2011. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!