Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 évesen szülöm meg első...

19 évesen szülöm meg első gyermekem. Szüleim, családom még nem tudják. Hogyan mondjam el nekik, hogy bővül a család? Valami frappáns bejelentésre gondolok!

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 19:29
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, és hány hetesen?
2011. jún. 21. 19:30
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem világos. A szüleid családja bővül, vagy a Te önálló családod, vagyis: férjnél vagy? Otthon laksz/laktok? Ennek függvényében lehetne tanácsot adni.
2011. jún. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát minél hamarabb, még mielőtt nem lesz nagy a pocid. Ha későn mondod el, szüleid se örülnek, hogy miért nem szóltál nekik!

[link]

2011. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Hú, szerintem jobb ha minél előbb tudnak róla.

Főleg ha részben ők fogják nevelni, mert gondolom annyi pénzed nincs, hogy egyedül vagy a pároddal neveljétek fel, segítség nélkül.


Vagy ha ezt Ti ketten megtudjátok oldani, akkor ráér később is bejelenteni.

2011. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Most hány hetes vagy? Tervezett baba volt? Úgy érzed örülni fognak a szüleid?


Esetleg a szokásosak:

-veszel kiscipőt és odaadod a szülőknek

-uh képet adsz nekik

-pozitiv tesztet adsz nekik

-vagy csak simán bejelented, hogy hamarosan nagyszülők lesznek. Hidd el, eléggé meg fognak lepődni :D

2011. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
hát hamar kiderül.úgyhogy iparkodj :)
2011. jún. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez amit beraktak nagyon tetszik :) [link] itt bőven van választék.
2011. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mesekönyvet vettem nekik :)
2011. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a tesztet egy kis cipőbe rejtettem és egy kis kártyát vettem hozzá "Gratulálok Nagymama!" felirattal:) Az egyik pár cipő az én anyukámnál van, a másik a párom szüleinél:))
2011. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Párod mit szól hozzá, tervezett volt, külön éltek a szüleidtől? Mert ezek mind nem mindegy, tudnunk kell ahhoz, hogy hasznos tanácsot adjunk. Mert ha például szüleid nem elleneznék, örülnének neki nagyon, vicces is tudathatod velük. Ha azonban nem tervezett, szüleid nem örülnének neki (először) akkor szerintem anyukáddal ülj le mondd el neki és mondd, hogy te mindenképpen meg akarod tartani.
2011. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!