Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kombinált tesztet mettől...

A kombinált tesztet mettől meddig kell megcsinálni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell, nem kötelező, csupán egy lehetőség. Itt mindent pontosan leírnak: [link]
2011. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,teljesen kiokosodtam.De egy valami nem egyértelmű:végülis azt szűrtem le,hogy az integrált teszt lenne a legcélszerűbb,de nem derült ki,hogy azt mikor kell végezni.?
2011. jún. 22. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig benne van a kérdésedre a válasz: "Integrált-teszt


Az integrált tesz a Down-kór kiszűrésének leghatékonyabb módszere. Ez a vizsgálat a Quartett-teszt és a Kombinált-teszt keretében kapott jelzők – összesen hat marker – komplex, integrált értékelésével és azok anyai életkorral történő összevetésével a lehető legpontosabban határozza meg a rendellenesség előfordulásának kockázatát" Ez nem külön elvégzendő vizsgálat, hanem a másik kettő alapján végzett (szintén) kockázat számítás.

2011. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ezt is a 11-14.hét körül,ha jól értelmezem.Tudod én jól utána szoktam járni a dolgoknak:)
2011. jún. 22. 16:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, amikor megvan a két másik eredménye :)
2011. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!