Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhlepény érettségnél van...

Méhlepény érettségnél van valami séma, miszerint a doki megállapítja, hogy milyen fokban érett, vagy ezt csak úgy ránézésre Ők döntik el? Lehetséges, hogy 2 különböző orvos 2 külön érettséget mond? 32hkm

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne.Nekem tegnap azt mondta,hogy II.fokban érett a fundus.Azt olvastam,hogy a II fok azt jelenti,hogy az anyai felszín felé látható meszesedés látható.Ha rákeresel a neten,leírják,hogy 0-1-2-3 fokú érettség mit jelent.De hogy mi alapján állapítják meg,hogy a te méhlepényed valójában melyiknek felel meg,azt Én sem értem.

Boldog Babavárást!

26hkm

2011. jún. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első volnék.Szombaton megyek 4D-re,ha ott mást mondanak,megírom.Remélem valójában csak I-es.

További szép napot!

2011. jún. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Csak mert 29 hetesen voltunk 4D-n, ott mondták, hogy II-es fokú, de nekem előtte a dokim nem mondott erről semmit. Jövő héten rendes UH-om lesz, rákérdezek, hogy Ő mit lát. Neked is boldog babavárást! :)
2011. jún. 22. 07:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Bennem is felvetődött ez a kérdés,szerintem a lepény stádiumát ránézésre állapítja meg az orvos.Legalábbis nekem úgy volt.Látná az orvos,ha meszesedne.4D-n mi is voltunk de ott is azt mondták mint az orvosom,hogy a lepénnyel nincs baj.34hkmm

2011. jún. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lepény érettsége:

0: sima magzati felszín, egynemű szerkezet

1: enyhén hullámos felszín, mészszemcsék közel a magzati felszínhez

2: közepes fokban érett lepény, a lebenyek határain is mészlerakódás

3: kiérett lepény, fészkes mészlerakódások

Ezek szakértő szemnek uh-n láthatók. :)

2011. jún. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!